Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzástól erősödhet a hasfájás?

Fogzástól erősödhet a hasfájás?

Figyelt kérdés
Fogzás erősítheti az amúgy is már meglévő hasfájást és szélgörcsöket? 4 hónapos a kisfiam, pár napig semmi baj nem volt a pocakjával, már kezdtem megörülni, hogy elmúlik a hasfájása, de 2 napja megint küzd a pukikkal, még többször felkel, mint eddig és akkor is arra megyek be hogy pukizik...szinte semmit nem alszunk éjjel...evésnél sír, kiveszi a cicit, és az ujjait tömködi, és a cmit is ki szokta venni mert sokszor zavarja...
2013. márc. 6. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Na,erre én is kíváncsi lennék,mert mi sem alszunk a hasa miatt már ötödik éjszaka,előtte nem volt semmi baja,nem kapott új kaját,szimplán csak fogzik, 6 és fél hónapos... :-)
2013. márc. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, enyém 8 hós, első fogak vannak kinövőben, de kb. 1 hónapja nem alszunk hasfájás miatt. De az enyém tekereg, sír, nehezen pukizik.
2013. márc. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor lehet benne valami...
2013. márc. 7. 10:39
 4/4 anonim válasza:
A mi fiunk is hasfájós volt kicsinek is, 4 hónaposan úgy tűnt,hogy elmúlik,de aztán kezdődött újra a fogzás miatt...most egy éves múlt és még mindig kínlódunk vele.Espumisan néha hat,néha nem,sajna nem tudom mikorra növi ki.
2013. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!