Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan húzzam fel fiam kukiján...

Hogyan húzzam fel fiam kukiján a bőrt/orvosi utasításra kell/? Egyszerűen nem tudom, olyan béna vagyok?

Figyelt kérdés
fityma szükülete volt, az orvos, felhúzta neki, és monda ,hogy hetente egyszer húzzam fel, de amúgy meg ne bántsam neki. de nem megy a dolog, húzom húzom és még mindig van bőr, és nem bukkan ki a makkja, hogy kell ezt csinálni?
2013. márc. 7. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól csinálod, de továbbra is ilyen óvatos legyél.Én mindig megvárom, hogy fürdés közben kicsit megázzon a bőre utána lefektetem a kádban, igaz nem igazán tetszik neki.Óvatosan húzd addig amíg a bőr nem feszül nagyon, ha nem látszik még ne aggódj idővel fog, ezt fokozatosan kell csinálni.Mi 1 hónapos kora óta óvatosan húzzuk neki, most 10,5 hónapos és a makk háromnegyede látszik, ami tökéletes.Fürdéskor mindig felhúzom neki, még van egy kis letapadás de idővel remélem neki is feljön teljesen.Mennyi idős?
2013. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
15hónapos
2013. márc. 11. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!