Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova vittétek újszülőtt...

Hova vittétek újszülőtt babátokat ortopédiai vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Képzeljétek, öt hetes babómat nem tudom elvinni az újszülőtt kori csipő vizsgálatra,mert csak október végére kaptunk időpontot.Ekkor majd három hónapos lesz.Az időpont kérésnél közölték,hogy nem vállalnak felelősséget a késői időpont miatt.Három helyet hívtam,az egyik helyen egyszerűen nem veszik fel a telcsit,a másik helyen pedig még későbbre tudnak időpontot adni.Felháborító nem?Ti hogy voltatok ezzel,tudtok olyan helyet ajánlani,ahova előbb elvihetném?
2009. szept. 13. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi anno a Heim Pálban voltunk, mázlink volt az időponttal.
2009. szept. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs más megoldás akkor jön a magánrendelés.


Mi a körzeti szakrendelőnkbe normális időpontot kaptunk, de több ismerősöm is így járt mint ti, ők magánrendelésre vitték a babát Dr. Lenygel Zsuzsához.


[link]

2009. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk semmi ilyen nincs. Beballagtunk a kórházba, megcsinálták az ultrahangot, majd az ortopédorvos megvizsgálta, és kész. 4 hónaposan újra. Sem időpont nem kellett, sem hadakozás nem volt. Nálunk ez így működik.
2009. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Júniusban született a babád?

Mi is így voltunk, későn telcsiztem a Heim Pálba, illetve b*sztak felvenni a telefont és 4 hónaposan vittük el a babát.

Semmi baja nem volt. (Ez tavalyi story)

2009. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi egy XIV. kerületi magánrendelőbe vittük, mert egyrészt nem vette fel az a részleg a máv kórházban a telefont napokig, ahol be kellett volna jelentkezni, másrészt, mert nem akartam, hogy várakozni kelljen a pici babával az ortopédiai és az ultrahang vizsgálatok között (mert arra is mentünk).
2009. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

heim pal. nem kellett idopont, viszont eloreengedtek, mert pici volt a baba

a negyhos szuresen mar kb egy orat kellett varni

ha pesti vagy, es kozel laksz a pottyos utcahoz, ajanlom a pottyos ortopediat, en sajnos keson szereztem rola tudomast.

5000 ft a csecsemo csiposzures, kb ennyi mas maganrendelesen is

2009. szept. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!A babó augusztus 07-én született és október 21-re kaptunk időpontot.A hazajövetelünk utáni naptól egyfolytában telefonálgatok.Az ortopéd klinikával egyből sikerült beszélni,de ott meg csak ekkora volt hely.Kedves 6. válaszoló,kicsit pontosabban meg tudnád mondani,hogy a pöttyös utcánál merre található ez a rendelő?Előre is köszi!
2009. szept. 14. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!