Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért mond mást mindenki?...

Mért mond mást mindenki? Gyerekorvos, védőnő, anyukám.

Figyelt kérdés
Terhességem alatt igyekeztem mindennek utánajárni. A doki pl ( tegnap voltunk 2 hós oltáson) azt mondja 2 szoptatás között teát adjak neki. Amit olvastam az volt, hogy csak tej. Anyukám szerint gyümölcslé. De ezer más dologban is ez van.

2013. márc. 9. 20:30
1 2 3
 21/27 Gyönyörűséges ***** válasza:

Jaj.. Na igen,no comment.

Mintha anyosom írta volna.

2013. márc. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
66%

Szegény unokákat sajnálom...

Sok minden van, amiben nem értek egyet az új kutatásokkal, hiperszuper dolgokkal ( pl tejpép- tök felesleges, de nem csak babázás területen)

De egyrészt az anyatejnél természetesebb dolog nincs ( ahogy írta, hogy természetgyógy. híve), minek akkor a tea? Másrészt igenis van rá rengeteg bizonyíték, hogy a feles tehén tej mért is nem jó. Így ha anyatej nincs is, igaz, mesterségesen van előállítva a tápszer, de mégis a babák igényeihez igazítva, az ő emésztésüknek valóan ( mellesleg ugye tudjuk, hogy pre- és probiotikumokkal dúsítják, ami megint csak jó.

Á. nem. Nem mérgelődöm rajta. Felesleges.

2013. márc. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Mivel kevés a tejem kis részben anyatejes, nagy részben tápszeres a babám, ezért 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást. A hozzátáplálásig és sem babateát, sem gyümölcslevet nem adtam neki. Mióta főzelékeket is eszik, azóta kapja mindkettőt, ha szomjas. Ha lenne elég tejem, 6 hós koráig nem hiszem hogy kapott volna. De ezt neked kell eldönteni. Ha elkezditek majd a hozzátáplálást, még több ellentmondásba fogsz sajnos botlani. :S
2013. márc. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Bízom benne, hogy sikerül még sokáig szoptatnom. Szakembert pedig találtam, aki eddig csupa olyan dolgot mondott, ami segített nekem a babázásban. Mivel mindenki mást mond, ő meg elég tájékozott, hát rá fogok hallgatni. Meg az ösztöneimre.
2013. márc. 10. 09:26
 25/27 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként attól, hogy egy baba tápszert kap, az emésztőrendszere nem érik meg hamarabb. De ez megint más lapra tartozik.
2013. márc. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

szerintem anyukád tanácsát nyugodtan el is felejtheted, már bocs! én a két hós gyerekemnek tuti nem adnék gyümilevet!

és ne lepődj meg, én a hajamat tépem, amióta megszületett a babám (2 hós) mindenki mást mond ebben a kérdésben.

anyósom állandóan bébiteával itatná v. vízzel, a védőné, és az orvos is mindig mást mond.

szerintem elég a tej, ha most nyár lenne, akkor kéne itatni.

2013. márc. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
66%
Kisbabának nyáron sem kell tejen kívül más-
2013. márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!