Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koromvagas, mikor kezdtetek el?

Koromvagas, mikor kezdtetek el?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem még nem született meg a babám, de anyum épp tegnap mesélte, hogy nekem születésem után szinte rögtön vágták, mert olyan hosszú volt a körmöm, hogy már benn össze vissza karmolásztam magam :D
2013. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég korán, mert én nem bírtam a sebeket az arcán, meg a ruhákba is beakadt. Kesztyűzni nem akartam 40 fokba, úgyhogy még 1 hónapos sem volt, már levágtam ami nagy volt.
2013. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 hetes volt!!

Nekem azt mondták a kórházban hogy addig várjak mert begyulladhat!!

2013. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor megszületett a lányom, már elég nagy volt a körme, 3 nappal vittem túl. A kórházban nem lehetett, nem mertem, de amint hazamentünk, levágtam neki körömcsipesszel. Már volt 1-2 karmolás a kis arcán, ezért muszáj volt. Én az elejétől kezdve rendszeresen vágtam neki, hogy ne karmolássza össze magát. Soha nem gyulladt be a körme a vágástól.
2013. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányomnak 2 naposan. Még a kórházban levágtam, mert teljesen összekaszabolta magát. Kesztyűnek sok értelmét nem látom, és 35fokban nem is adtam volna rá.

A fiamnak kb. pár hetesen.

2013. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
elég hamar kellett vele valamit kezdeni, mert a kesztyűt nem bírta és lehadonászta magáról, a körmei meg nagyok voltak. De először csak finomat lereszeltem neki óvatosan, hogy nehogy belevágjak bármibe amibe nem kéne.
2013. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!