Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnénk elutazni, de a...

Szeretnénk elutazni, de a babám gyűlöl az autósülésben lenni? Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Szeretnénk a mamához elmenni a hosszú hétvégén, ahova 2,5 óra az út! viszont 10hós kislányom az utóbbi hetekben ahogy betesszük az ülésbe úgy üvölt, öklendezik és feszíti magát, hogy képtelenek vagyunk benne hagyni és ki kell vennünk menet közben (lehet megkövezni, de nem hagyom hányásig sírni!)

Így hogy mehetnénk el? sosem volt oda a sokáig egy helyben ülésért de valahogy mindig lekötöttük a figyelmét vagy akkor mentünk mikor az alvás idő jött és hamar elaludt! viszont amióta a kórházban voltunk múltkor és szétválasztották az összetapadt kisajkait, azóta ha mennénk valahova, rögtön kezdődik a "műsor"! csak a kezembe, ölembe bújva nyugszik meg! lehet, hogy a nőgyógyászati eset miatt?

ha elaltatom és beleteszem felébred! mit csináljunk?

fújjuk le az utazást inkább?

(ja és még nincs rendes ülése, mert még nincs 9kiló. Lehet hogy már nem akar menetiránynak háttal utazni?)


2013. márc. 13. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Tud rendesen ülni,már tedd át rendes ülésbe
2013. márc. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy unja a hordozót, és lehet a rossz kórházi emlék is. Én megpróbálnám azért az alvásidőben indulást. Cumija van? Fent a lakásban is feszeng a hordozótól?
2013. márc. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Én vennék neki rendes ülést (9-18 kiló), hidd el, egyből jobb lesz, mert előre néz és lát mindent. GOndolom ülni tud már.
2013. márc. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Jégtánc ***** válasza:
80%
Üléscsere mellett voksolok én is.Lehet hogy már többet szeretne látni mint a hordozóból
2013. márc. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen tud rendesen ülni, jövő hónapban tervezzük az új ülés vételét!

A hordozóba a lakásban sem akar beülni! cumija nincs, nem szereti! mi is az alvás időre gondolunk egyébként, hogy jó fáradt állapotban induljunk el, hátha hamar elaludna! de akkor is 1óránál nem alszik többet, tehát az út fennmaradó részében nem tudom mi legyen?

2013. márc. 13. 09:51
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

azért kérdeztem a cumit, mert a fiam kizárólag az autós utak során volt hajlandó elfogadni, elrágcsálta és alukált :)


ha nem kell már sok a 9 kg-hoz, akkor persze, vegyétek meg az ülést.

csak legyen jól dönthető. próbáljátok bele a babát a bababoltban mindenképp :)


jó utat!

2.

2013. márc. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ez volt a gondunk. Lecseréltük az ülést, de nem lett sokkal jobb. Csak akkor van el az ülésben, ha alszik. Már 14 hónapos, és nem nagyon javul a helyzet. Én is kénytelen vagyok olyankor kivenni, mert másképp nem hagyja abba a sírást...
2013. márc. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nincs 9 kg, akkor is simán vehettek 0-18 kg-os ülést, 10 hónaposan már simán uncsi a hordozó.
2013. márc. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka alszik? Nem gondoltatok arra, hogy éjszaka utazzatok? Mi így csináltuk és nem volt semmi gond a fiammal. Esetleg kedvenc játékát vinni és lekötni a figyelmét.
2013. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg.

Egyik rokonék is úgy utaznak,hogy 4 órás út,éjjel 2-3 között indulnak,a két gyerek végigalussza mindig,mert ők nem csak nincsenek el,hanem még hányósak is.

Így ez kivédve.

Bár a szülők így nem alszanak,de még mindig jobb mint 4 órát üvölve végighányná mindkét gyerek.

2013. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!