Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Próbáltátok már az anyatejet...

Próbáltátok már az anyatejet orrcseppnek és a kézi orrszívót?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam már róla,ismerősöm nincs aki használta volna. Az a baj hogy nincs orrszívónk,mert páromat nem tudta m meggyőzni hogy vegyünk mert féltette volna a gyereket,kézi orrszívót vettünk. Orrcsepp nincs itthon. 8 hetes a gyerek. Tudok valamit csinálni? MINDENFÉLE KÉPPEN KI KÉNE TISZTÍTANI AZ ORRÁT! A kézi orrszívó meg egyszerűen semmire se jó:

2013. márc. 13. 19:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodom,hogy ha a párom hazaért a munkából,elküldöm az ügyeletes gyógyszertárba hogy vegyen orrszívót és orrcseppet. Az lenne a legjobb megoldás. Nem?
2013. márc. 13. 19:06
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mint beteg gyerekkel foglakozó szakember mondom, hogy az orrszívó porszívónak sokkal több előnye vagy mint hátránya. Én 1 éves gyerekeknél használom és még akkor is megéri ha a gyermek kínzásnak éri meg. A nem kitisztított orr rengeteg kellemetlenséget okoz. Próbáld fürdés közben kitisztogatni, és ha sír akkor is nagyon fontos, hogy ki legyen tisztítva.
2013. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Orrcseppet nem ajanljak kicsi babanak. Porszivos orrszivot vegyetek. vagy vizcsapra szerelhetot az halkabb. Viszont mond el a parodbak, hogy akkor is csinalni kell, ha uvolt a gyerek, mert megelozhetitek a fulgyulladast. Probalj beszelni a babaval, lassan csinalni szunetet tartani. Ha mas nem lefogni. Muszaj! En babam vmennyire elviseli, mar kezdi megszokni. Ha szipog szivom is ki. Anyatejes babaknal sokszor visszacsorog az anyatej. Probald jol kiszivni ne csak feluletesen. Kitartas :)
2013. márc. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is küldd el, a kézi orrszívó tényleg semmire sem jó. Én is idegenkedtem tőle, de aztán be kellett látnom, hogy a porszívós a leghatékonyabb, az elemesek sem érnek semmit sajnos. Ha mást nem, ilyen tengervizes orrsprayt vegyetek, de ha az orrnyálkahártyája is meg van duzzadva, akkor nem árt még pluszban olyan is amiben hatóanyag van, a kettő kombinálva a legjobb. Orszívás előtt tengervizes, utána a hatóanyagos, mert az csökkenti a nyálkahártya duzzanatot és jobban kap levegőt. Csak meg kell kérdezni, hogy ilyen pici babának lehet-e egyáltalán olyat használni. Ha nem náthás csak ki kéne tisztítani, akkor elég a tengervizes.
2013. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én használtam anyatejet orrcseppnek. És jó volt. De a kézi orrszívó semmire nem jó sajnos.
2013. márc. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem hatott semmit orrcseppként az anyatej, de a kézi orrazívó sem!


Feltétlen küldd el orrcseppért, orrszívóért, mert a pici is csak szenved, nem tud majd aludni

2013. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha megpróbálom az anyatejet mégis,azt is ki kell utána szívni,nem? Ugy hogy orrszívó mindenféle képpen kell. Ugye? Amúgy megfázás miatt van. 8 hetesen ő már vesz a száján levegőt gye? vagy még nem?
2013. márc. 13. 19:20
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Orrcsepp lesz szerintem és orrszívó.
2013. márc. 13. 19:21
 9/12 anonim ***** válasza:

Mond meg a férjednek, ha azt akarja hogy egy jó kis arc és orrüreg gyulladása legyen a gyereknek akkor szivogassa a kézivel. Ebből ne engedj, nagyon veszélyes játék!!

Ha kell vidd el egy orvoshoz és ő magyarázza el neki!!!

Az anyatej pedig jó.

2013. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Orrszívó mindenképpen kell, de az is biztos, hogy nem lesz nyugodt éjszakátok. Reméljük csak egyszerű megfázás és nem lázasodik be estére. Germicid kúp ha nincs otthon akkor azt is hozzon.
2013. márc. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!