Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a kisebesedett...

Mit csináljak a kisebesedett popsival?

Figyelt kérdés

A pindurom összeszedett valami vírust és megy a hasa.rendszeresen cserélem a pelust és kenem is de kisebesedett, ami nagyon fáj neki.Sudocram,neugranormon nem vált be!valami tuti praktika?Nem bírom látni ahogy szenved :(

8hós baba


2013. márc. 14. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
kamillaforrázat vatta popsitörlő helyett. 1-2 nap alatt rendbe hozza a popót. :)
2013. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És amikor csak lehet hagyd szabadon a popsiját, pelenka nélkül.
2013. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ahogy előttem írták, kamillás vattával töröld a popsitörlő helyett és amikor csak lehet, hagyd szabadon a fenekét (tegyél alá eldobható pelenkázóalátétet vagy gumilepedőt)
2013. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták popsi törlő helyett kamilla tea forrázattal átitatott vatta, és levegőzni hagyás minél többet.
2013. márc. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szegénykém :( Én shea vajjal kenném, abban nincs semmi, ami csípné.


Ha a popsitörlőben van propilén glikol, akkor most semmiképpen ne használd (amúgy se ajánlatos).

2013. márc. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez szuper, az én két éves kislányomnak is ugyanez van. Két napja szenvedünk vele, ma reggelre nagyon szép lett, de bölcsi után megint borzasztóan ronda. Egyenlőre fogalmam sincs, mit csináljak.

Sudokrém, betadine, szabadonhagyás nem használt eddig.

A kamillázást holnap én is kipróbálom.


Akkor ez most megint valami járványszerűség?

2013. márc. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!