Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 9 hónapos lesz, de...

Kislányom 9 hónapos lesz, de a forgáson kívül semmit nem akar csinálni. Hogyan tudom erősíteni a hátát?

Figyelt kérdés
Ha hason fekszik, már akkor is csak sír, hiába várok egy picit, hátha megy valamerre, addig sír, míg meg nem fordítom. Egyébként tud magától is forogni. Kúszni, felülni nem látok esélyt. Ha ültetem, elvan egész nap, de ő nem tud, nem is akar felülni. A doki szerint gyenge a háta. Hogy tudom erősíteni?
2013. márc. 15. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

A doki szerint gyenge a háta és nem irányított sehova?? Elég érdekes orvos. Mi dévényre jártunk a kisfiammal, de sokkal korábban kezdtük.

Én azt ajánlom, hogy keress egy Dévényes gyógytornászt a környéketeket és mutasd meg neki. Lehet elég lesz 1-2 alkalom és behozza a lemaradást a babád.

2013. márc. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A doki nem küld sehová?De nem szabad ültetni!!Főleg úgyhogy gyenge a háta...
2013. márc. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A doki rendes, jártunk is dévényre, de más miatt nem tudunk menni. Olyat keresek, aki házhoz jönne, de még nem találtam. Azért kérdezem, hogy itthon mivel tudnék segíteni neki.
2013. márc. 15. 11:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem szabad ültetni! Miért nem fordulsz szakemberhez!

A mozgásfejlődés késése az értelmi fejlődésre is kihat!!!

gyógypedagógus

2013. márc. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hol laktok? Mi egy nagyon jó gyógytornászhoz jártunk, ő megmutatta, leírta h otthon milyen gyakorlatokat kell elvégeznünk. Ha érdekel az elérhetősége írj privit.
2013. márc. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miskolc
2013. márc. 15. 16:05
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként kell ültetnem, súlyos GOR-ja van. Mint említettem, jártunk dévényre, de nem ide tartozó okok miatt nem tudunk menni vele sehová. Ezért írom harmadszor is, hogy itthon végezhető dolgokat szeretnék tudni, amíg nem találunk mobilis gyógytornászt.
2013. márc. 15. 16:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen elküldöm a gyakorlatokat, amiket nekünk javasoltak. Az egyik legjobb háterősítő a Landau-tartás. Küldj mail címet. Utolsó voltam.
2013. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!