Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaza az, hogy a tápszeres...

Igaza az, hogy a tápszeres babák "könnyebben" átaludják az éjszakát?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 10:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 honapos es 2x kel. En is megetetem. Gyorsan emesztik az anyatejet. Ekkora babanal normalis a 2x keles. Neha nekem mar atalussza az ejszakat vagy 1x eszik, de a 2 az atlag. Szerintem etesd csak.
2013. márc. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha felébred és forgolódik, de nem kezd el sírni, akkor ne vedd ki és etesd azonnal. Nézd meg, hátha visszaalszik. Ha nem alszik vissza és elkezd sírni, akkor majd megeteted. Egy próbát megérne.
2013. márc. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem...sajnos:-)
2013. márc. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem, az enyém két hetes kora óta tápszeres. Most 4 hósak vagyunk, és kétszer kelünk éjjel enni. Az alussza át az éjszakát, aki napközben elég kalóriát visz be, annyit, hogy nem lesz éhes éjjel.
2013. márc. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem 3gyerekem van, születésüktől tápisak, és 3hónap, 1hónap és 5hetse koruktól átaludták az éjszakát.

Barátnőm gyerekei is tápisak, az egyik 2hósan átaludta az éjszakákat, a másik 8hós mult és még egy éjszakát sem aldut át.

Szerintem nem függ össze. GYerekfüggő inkább.

2013. márc. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Lányom anyatejes volt. Nekem szerencsém volt vele mert 1 hónaposan már nem kellett felkelnem hozzá éjszaka hogy szoptassam. De óra pontossággal kelt fel minden nap reggel 7 órakor..
2013. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
7 honapos a babam,2 hos kora ota tapszeres. 2x aludt at eddig ejszakat:) 5 hos kora ota nem eszik ejszaka, de igyis felkel kb 2-3x.
2013. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!