Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mennyire tud játszani a...

Ki mennyire tud játszani a 6-7 hós babájával? Az enyém a földön kúszik, mindent megnéz, megfog, egyáltalán nem érdekli a jelenlétem.

Figyelt kérdés
Ha felveszem, hogy megölelgessem, akkor is kiszúr valamit, és ficereg, mert meg akarja vizsgálni. Ha énekelek neki, akkor is csak arra figyel, amit kiszúrt magának. Ez életkori sajátosság?
2009. szept. 15. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Így van, és egyre rosszabb lesz...:) Lányom 8,5 hós, mindene a felállás, mászás, járás a bútorokba kapaszkodva. Úgy énekelek neki, hogy megyek utána. Általában ébredés után egy kicsit "kómás" még, és akkor szoktam mondókázni, tapsikolni, pápát integetni, beszélgetni vele. Amúgy meg sem áll, kivétel, ha beültetem a járókába és ott elvan kb. 20 percig. Akkor viszont nem igényli a vele való foglalkozást, eljátszogat, elbeszélget magának.

8,5 kislány anyukája

2009. szept. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem tudom van e a kornyeketeken ringató, érdemes oda elvinni, az enyem imádja, sokat mondókázok vele, tudja mar mi jön, és vidámkodik nagyon.


szoktunk hintázni (adamo hinta), ez az egyetlen hely, ahol engedem, hogy uljon, mert ugy tunik neki kényelmes


szoktam neki angolul olvasni, meg nezni a CNNt néha, szereti az idegen nyelveket valamiert, akar 10 percre is lekoti.


meg szoktam eszegetni amikor merges, mert valami nem sikerult neki (harapdalni az oldalat, pocijat, combjat, és mondom, hogy ham ham ham), hát ezeken felelmetes nagyokat rohog, meg szoktam görgetni az ágyon, azt is imádja.


néha felkéreckedik, és navigal, hogy hova szeretne menni (tobbnyire az uvegesszekrenyhez es a furdoszobaba a tukorhoz).


neha egyutt csapkodjuk a foldet, vagy ha hanyatt fekszik egymasnak a tenyerunket, vagy en az o ket tenyeret ossze, ezt valamiert nagyon mokasnak talalja


hat hós

2009. szept. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!