Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lett valakinek a babája...

Lett valakinek a babája allergiás erre a babafürdetőre?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 15. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Már próbáltad,vagy csak ki szeretnéd próbálni?Elvileg okozhat allergiát,hiába tesztelt dolgokról van szó.De a babák nem egyformák,pláne ha érzékeny a bőre.
2013. márc. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen kb.2 hete használjuk,és egy pá pötty van a babámon,úgy elvétve minden részén-arc-has-láb.
2013. márc. 15. 13:31
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja az kimaradt,hogy érzékeny a bőre..
2013. márc. 15. 13:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Én váltanék fürdetőt,de ez csak az én véleményem.Pláne,hogy érzékeny bőrű.A kolléganőm kislánya is kipattogott tőle.Mi nem ezt használjuk,de biztos van akinek bejön,de én ezért ki sem próbáltam.
2013. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja,1/4 vagyok.
2013. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van itthon Babe fürdetőgél,akkor maradok annál,vagy még fürdetőkrémem is akad.Ajiba kaptuk amúgy,csak pumpáltam a vízbe,hogy habosabb legyen,de hanyagolom inkább.Köszi a válaszod,nyomom a z kezet :D
2013. márc. 15. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!