Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 (majdnem 9) hónapos babát...

8 (majdnem 9) hónapos babát egy éjszakára hagyhatom a nagyszülőknél?

Figyelt kérdés
2 napra kellene elutaznunk esküvőre, de már most gondolkozom ezen. Kicsit rágörcsöltem. délben indulnánk és másnap délben vagy délután érkeznénk. Tudtok valami tanácsot adni? Amikor először utaztatok el babátok nélkül, ti hogy éreztétek magatokat?

2013. márc. 15. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Meg van szokva a kicsi a nagyszülőkkel?

Egy-két délutáni alvás próbát megpróbálnék előtte.

Egyébként nyugodtan otthagyhatod. Nekem a lány 7 hónapos, fiam 6 volt mikor először ott aludtak anyósoméknál. Lányomnál picit paráztam, de nem volt semmi baj.

2013. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia!Ha sokat vannak együtt,és megbízol bennük,mármint olyan értelemben,hogy tudod,hogy nem lesz semmi baja a babádnak akkor igen.Én még nem utaztam el egyébként nélküle(1 éves).Nem is volt alkalom messzire utazni,és nem is tudnám(ÚGY) kire rábízni sajnos:(
2013. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazából arra gondoltam, hogy anyósom nálunk aludna, hogy mégse legyen olyan nagy változás. Mindkét nagyszülőnél aludt már egyébként.
2013. márc. 15. 14:14
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Az enyém 8 hónapos volt, mikor anyukámmal hagytuk éjszakára, szintén esküvőre mentünk. Nagyon jól elvoltak, igaz nem a gyereket vittük anyához, hanem ő jött hozzánk, így a kislányom a saját kis megszokott környezetében maradt.

De nálunk amúgy is szoros volt a kapcsolat gyerek és nagyi között már a második héttől (két hetesen hagytuk először a mamával, mikor is vásárolni mentünk).

2013. márc. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt te tudod hogy a gyereket viszitek, vagy a nagyi jön hozzátok. Mi sokszor voltunk náluk, aludtak is ott délután (akár ott voltunk, akár nem) így meg voltak szokva a környezettel, volt a vendégszobába nekik kiságy.
2013. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentemben az alvást úgy gondoltam, hogy volt már náluk délutáni alvás is. Ő is jól elvan a nagyikkal. Valószínű marad a "nálunk alvós" megoldás itt is.
2013. márc. 15. 14:18
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
4. vagyok, szerintem nyugodtan elmehettek Ti is, és érezzétek jól magatokat :) Anyu mondta, h egyszer ébredt fel, ivott egy kis tápszert és már aludt is tovább :)
2013. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Még szép hogy otthagyhatod!! Nem kell ezen parázni, hidd el, ők még jobban vigyáznak rá sokszor!! :) MI akkor voltunk először esküvőn- szintén messze volt- ottalvós volt, mikor 7hetes volt a picink. TEsómnál aludta a baba. Tápis volt és nem jelentett gondot az etetése. De anyukámnál és anyósomnál is többször aludtak már a gyerkek. MOst pl a 3gyerekemből az egyiket nem tudtam tegnap hazahozni a mamától a hó miatt. Ugyhogy marad még pár napig, ő 2éves. Igaz, csak 15km-re lakunk egymástól, de olyan pánik van a hó miatt, hogy inkább nem megyünk el érte, tudom, hogy jó helyen van.

Érezzétek jól magatokat!! Jól fog esni egyetlenegy este mikor csak kettesben vagytok baba nélkül, hidd el!!! Táncoljatok, bulizzatok, és élvezzétek ki!!!

2013. márc. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Az utolsó válaszolót azért kellett lepontozni, mert 7 hetesen a testvére vigyázott a babájára? Akkor tessék engem is, mert mi is elmentünk egy esküvőre, mikor a fiam 2 hónapos volt és anyukám jött el és vigyázott rá.Természetesen semmi gond nem volt, ilyenkor még nem számít nekik, ki van velük, főleg alszanak.

Kérdező! Szerintem nyugodtan menjetek el, nem lesz semmi gond.

2013. márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Tuti ezért lett lepontozva:) Szegény gyerek biztos még levegőt sem tudott venni az anyja nélkül.. Annyira le vagyunk maradva gondolkodásilag ebben is. Sehol nem ülnek 3 évig a gyerek mellett, mégis felnőnek ugyanúgy a gyerekek. Máshol 6 hetesen már visszamegy az anya dolgozni. És annak a gyereknek sem lesz semmi baja az égvilágon.
2013. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!