Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerinted mi az a dolog, amit...

Szerinted mi az a dolog, amit nagyon jó, hogy feltaláltak, nagyon sok hasznát veszed?

Figyelt kérdés
Én írok egyet: Légzésfigyelő! Nagyon szeretem,hogy nyugodt vagyok,amikor alszik. :)
2013. márc. 16. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Bár sok hasznát nem veszem még,de az orrszivó...Légzésfigyelö nincs,meg sem fordult a fejembe,hogy vegyek,pedig hason alszik a kicsi születése óta szinte.ÉS jó még a tápszer,meg az anyatejgyüjtő állomás,mert igy nem kell rendes tejet adnom a picimnek,aki már 5hós.És jó dolog az eldobható pelus is és a panadol :D
2013. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
pelenka, orrszívó...
2013. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Porrszivos orrszivo. Kiskadba valo babatarto, hogy az ujszulott is tudjon fekudni, ne kelljen fogni. Rezgo pihenoszek.
2013. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tényleg az eldobható,pelenka is nagyon jó és az orrszívó is hasznos!
2013. márc. 16. 13:12
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mosógép,és lehet furcsa de én ilyenkor mindig a szappanra gondolok, baromira utálnám a lúg felett állva órákig kevergetni, hogy legyen egy kocka szappan.
2013. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok,igen mosogép is jó,mert én eléggé vegyszerérzékeny vagyok,igy nem kell nyulkálni benne állandóan mosáskor.Rezgő szék nekünk etetésre szolgál,ha nem lenne se lenne baj,bár első 2hétben csak ott tudott aludni.
2013. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen más mindenkinek.

Nekünk pl babatartó nincs a fürdökádba és rezgö hinta sem, ezeket én tartom feleslegesnek.


De mindenképpen az eldobható pelenka, orrszívó, tápszer az elsö helyen van.

Amit anyukám mond, hogy de jó hogy nekünk már van az a cumisüvegek cumija. A mi baba idönkbe még ök csinálták a lyukat a cumifejre ami vagy kevés volt vagy jött mindenhol.


nekem a mosógép mellett a szárítógép is szuper, és a mosogató gép is. Nem kell mosogatnom, csak betenni az edényeket meg eltenni öket. 2 aprócska mellett szuper dolog. ès ugyan így a szárítógép. egynap 3-4 mosást tudok csinálni, és pikk pakk megszárad, és már megy is egyböl a szekrénybe a pihe puha ruhák.


botmixer most a hozzá táplálásnál. és az üveges ételek.

2013. márc. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Már említették ezeket, de én is felsorolom, ami hirtelen eszembe jut még azt is! Légzésfigyelő, orrszívó, elektromos hinta, botmixer, forgó zenélő, cumika, a legtöbbször csak azzal tud elaludni a kislányom! Csodákra képes :)!
2013. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elektromos mellszívó. Különben tápszeres lenne az így tisztán anyatejes babám.
2013. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szopipárna rezgős pihiszék kádba való tartó ezekért adok hálát:) Ezek azok a dolgok amiket első gyereknél nem vettem mondván pénzkidobás és csak a hülye szülőknek találták ki akik mindent megvesznek úgyis:) Hát sok kényelmetlenségtől és átsírt órától mentettem volna meg magunkat és magamat is.

A szopipárna nekem ideális volt alváshoz (első terhességemnél még szerencsétlenkedtem a saját kispárnáimmal) szoptatásnál szintúgy nagyon jó volt mert nem kellett 2 kezemben tartani a babát hogy rendesen mellen legyen hanem alá volt támasztva megfelelően ( 1. gyereknél majd beszakadt a hátam hónapokig amikor görnyedeztem felette napi 10-12 szer).

Rezgős pihiszék, első és harmadik babám extra pocakfájós volt és az elsőnél is megváltás lett volna a pihenőszék mert a harmadik babám sokszor volt hogy csak abban tudott elaludni ahogy rezgett.

2013. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!