Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Augusztus 6. -án szült kismami...

Bea24 kérdése:

Augusztus 6. -án szült kismamik és babóitok hogy vagytok? :

Figyelt kérdés
Én aug. 6.-án szültem a kislányomat és kíváncsi vagyok, hogy velem azonos napon szült kismamik, hogy vagytok, felépültetek-e már azóta, gátseb, szoptatás, van-e elég tejcsitek... ilyesmi! :)
2009. szept. 15. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
melyik kórházban szültél? (Én aug. 3-án és csak kíváncsi vagyok:))
2009. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A pécsi Édesanyák u.-i klinikán. :) Te?
2009. szept. 19. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Budapesten:)
2009. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van már napirendetek? :) Mert nekünk még nincs...
2009. szept. 19. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:
hát sajnos nincs:( épp tegnap gondolkodtam hogy kéne már valami rendszer az életünkbe.. de amikor olyan változóak a napjaink. Van hogy egész nap alszik a kislányom, másnap meg egész nap üvölt szegénykém.:( hasfájós csórikám.
2009. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mi is pont ugyanígy vagyunk ezzel, a mai napot sikítva, kékülve, ordította végig, máskor meg egész nap szunya. Mi is hasfájósak vagyunk sajnos, de remélem 3 hónapos korában ez megszűnik. :)
2009. szept. 19. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:

hát már várom én is nagyon hogy betöltsük:)) Neked fiad vagy lánykád van?

Te hallottál már a felvesz/letesz módszerről? Most olvasok utána, elég jónak tűnik.. kipróbáljuk. Szopizik a picid? Nekünk sajna este mindig ki kell pótolni tápikával, mert estére sosincs elég tejem:(

2009. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!