Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a nagyobb babája nem...

Akinek a nagyobb babája nem eszi meg a kenyeret kiflit zsömlét az mit ad reggelire a kicsinek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babás? Drogériákban kapható mindenféle natúr pehely, vagy köles, gyümölccsel, vagy joghurttal keverve tápláló reggeli nyerhető! Nem muszáj minden babának kenyeret ennie! Abonett esetleg? Hátha az állaga miatt jobban elrágcsálja?
2013. márc. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1éves múlt. igen tudom hogy nem eget rengető ha nem eszi csak nincs ötletem mit adjak helyette. köszi a választ.
2013. márc. 17. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém extrudált kenyeret eszik főleg a fenn írtak helyett, ezt szereti. De csak magában. Néha lecsúszik egy kis kifli, zsömle is, de szintén csak magában. Az Abonett viszont jöhet bármikor. :-)
2013. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi, kipróbálom :)
2013. márc. 17. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Zabpelyhet szoktam főzni, kásának, nagyon sokféle képpen lehet ízesíteni, lehet édes, lehet sós. Főzheted vízben is, nem muszáj tejjel(nem tudom, adsz- e már neki tejet).

Ezen kívül szokott gyümölcsöt, joghurtot regelizni:). VagY gyümölcsöt darabolok oghurtba.

De volt már, hogy sajtot reggelizett almával. De van, hogy tojást főzök, a fehérjét én eszem sonkával, ő meg a sárgáját.

Jaj, és az én lányom nagyon szereti a puffasztott rizst rágcsálni.

2013. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi nagyon jókat írtál kedves utolsó!
2013. márc. 17. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!