Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-7 hónapos babátok hányszor...

6-7 hónapos babátok hányszor és mennyit alszik egy nap?

Figyelt kérdés

6,5 hónapos a babám.

Este fél9től reggel fél8ig alszik, de legalább 4-5 alkalommal biztos ébred.

NApközben 10 óra után alszik 20-30 percet, majd fél1 után jó esetben 1,5-2 órát, és fél5 körül még 20 percet.


Nagyon nehéz elaltatni, de nem tudom,hogyan kellene áttérni a napi két alvásra, mert 10kor már álmos, le kell rakjam, de ha felébred, fél3kor legkésőbb nem bírja fél9ig. Ha meg este hamarabb rakom le, akkor reggel hamarabb kel:(


2013. márc. 17. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

az én kisfiam 9 hónapos lesz,és most állt át a napi 2 alvásra.2 szer alszik 1,5 órát,délelőtt és délután.fél évesen még bőven aludt 3-szor napközben este 6-kor még szundított egy órát,és este 10 körül aludt el.

Az éjszakát átaludja,azokban az időszakokban nyugtalan az alvása egy kicsit,ha jön a foga,de az minden babát megvisel valamennyire.

szerintem a Te babád délelőtt alszik keveset,ha többet aludna későbbre csúszna a délutáni szunya.ezt kellene vhogy kihúznia.

2013. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

28-án lesz 8 hónapos a fiam. Kb 1 hónapja van új napirendünk, előtte napi kétszer aludt.


Most ez van:


Reggel 8kor kel.

10kor alszik él órát.

Fél 1kor már álmos és alszik kb. 1 1/2- 2 órát. Majd kb fél 6kor még 30 percet.

7kor fürdünk, el is alszik utána egyből. Olyan 8körül.

Éjjel 2-3 szor kel cicizni, de mostanában már csak egyszer.


Szerintem lassan változni fog nálatok is. :)

2013. márc. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam egy hét múlva lesz 7 hónapos. Napi 3-4 szer alszik 3
2013. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

előző folyt. :-)


szóval 30 perceket alszik, csakis a pihenőszékben. Úgy tapasztalom, 9 hónapos koruk körül váltanak a babák 2 hosszabb alvásra.

Nekem este fél 8 körül gond nélkül elalszik a kiságyában, de minimum3x kel.

2013. márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

6 hónapos kisfiam van,így néz ki egy napunk:

Reggel 7-8 között kel,szopizik,játszunk

10 körül alszik fél órát (vagy annyit se)

11-kor eszik gyümölcsöt,játszunk

Fél 2kor ebéd,főzelék,utána játszi,séta (ilyenkor alszik)

5 körül haza,szopi,játszunk

7-fél8 között pancsi,utána még bohóckodunk,apa is hazaér,együtt mókáznak kimerülésig

8-9 között szopi és alvás

Éjszakáink változóak,általában kétszer kel,de van hogy csak egyszer. Egy ideig átaludta,aztán borult minden,borzalmas volt.

Tegnapról mára viszont ismét átaludta az éjszakát,remélem megtartja ezt a jó szokást :)

2013. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!