Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket tanítgattok 1 év körüli...

Miket tanítgattok 1 év körüli babátokkal?

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
hat mar reg megyunk ugyesen es mar szavak viszinylag eleg erthetoen mondogat. es felszamol 2 ig nagyon cuki
2013. márc. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De ügyes!

Az én kisfiam még csak négykézláb közlekedik. Ő is beszél, halandzsázik. Anya, apa, baba, mama ,adjál, gyerecsak, ezeket szépen mondja.

2013. márc. 17. 16:22
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazábol arra lennék kiváncsi, hogy még mik azok amire mostanság tanitgatjátok? Mivel foglalatoskodtok a minennapokban?

Tapsol az én fiam, hunyorog, puszit dob, pápát int.

Fogja a fejét, ha mondom, hogy atyaég.

2013. márc. 17. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tanítom formabedobózni, fésülködni (kislány), szavakat mivel elég sok szót tud és használ is már: papa, mama, baba, dédi, labda, lámpa, gyere, inni, nem, néni, bácsi, láb, tűz...stb. KÖnyveket nézegetünk, bár még megeszi őket sajnos... Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2013. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 éves múlt nemrég a lányom, ő is nmég csak mászik, feláll, de nem megy magától! Ő is mond már szavakat és, ha valamit tudni akar, h az mi, akkor elmondom párszor, és utánam mondja, vagy használja, vagy nem később, ez nála kedv kérdés, h mi az, amit a kis szókincsébe épít! :) Tapsol, indián huhog a kezével, a zsiráfos golyópályánálé a szájába dobja a golyót, ha kipakolja a plüss állatos fiókját és kérem, akkor visszapakol, félül engem, ha adom a fésüt, persze nem túl szakszerűen, elkezdte a kockákat, amit szintén nem szakszerűen egymásba tenni, mostanában olyan mint 1 szivacs, nem sok mindenre kell tanítani, elles ő sok mindent utánoz... Nagy kópé és huncut!
2013. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!