Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is vagytok néha ingerültebb...

Ti is vagytok néha ingerültebbek babátokkal?

Figyelt kérdés
Igaz most menstruálok igy alapból feszültebb vagyok.( hónapos a lányom este öszevisza alszik.van hogy kell van hogy alszik végig.Hát most kellt.sajna már ez ingerülté tett.ivott nem akart vissza aludni.énnem akartam altani gondoltam elkezdem a leszoktatást.nyűglődött felült én meg folytan csak visszanyomtam.aztán a végén kivettem mert sírt megettem de az se volt jó.aztán apja vette át nála pikk-pakk elaludt.Most meg lelkiismeret furdalásom van hogy ilyen voltam vele.Van egy csodás egészséges babám és ilyen voltam vele :)
2013. márc. 17. 09:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

Megesik sajna :( Magnebéhat, kalcium és halolaj csodát tesz :)

Legközelebb ne edd meg :) Ne hari, tudom, fáradt vagy :) Egyébként nekünk is pocsék éjszakánk volt, de gondolom ez sovány vigasz :D Szerintem még picit korai az altatásról leszoktatni.


Érezte a feszültségedet szerintem. Figyi, kérj tőle bocsánatot, szeretgesd meg, hidd el megbocsájt :)

2013. márc. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%

Hajjaj, de még mennyire!


Én ráadásul nagyon gyakran, szinte már durva vagyok vele sajnos pedig még csak 5 hónapos.

Idegileg eléggé kivagyok mert nem rég óta egyedül nevelem, nincs segítségem se.

Emberek vagyunk, nem tökéletes robotok, emiatt ne érezd rosszul magad.

2013. márc. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor fáradt vagyok , ő meg csak nyüszít,nekem is mély levegőt kell vennem :) de szerintem ez értheő :)
2013. márc. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Legutóbb mikor mensiztem, hát nekem is nagy levegőt kelett vennem. Főleg mikor az összes kaját rámfujja. De nem ez a jellemző. Uralkodok magamon, nem szeretnék egy idegbeteg gyereket nevelni, mint belölem is azt neveltek.
2013. márc. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%
Amikor vinnyog attól falra tudnék mászni, meg ha letépi az előkét ötvenedszerre, és nem engedi magát pelenkázni...
2013. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is sokszor nehéz, az a baj, hogy érzi ha ingerült vagyok, ha nem is csinálok semmit, csak nézem...És átveszi, erre nyűgösebb lesz, szal ördögi kör:(( Nem tudok mit tenni, amennyit tudok nyelek, de nekem is volt, hogy ingerültebben szóltam rá, vagy határozottabban, ha egész nap üvölt, nagyon nehéz türelmesnek lenni!Nem vagyok tökéletes, de igyekszem figyelni magamra...ez van...Aki ki tud kapcsolódni sokat, vagy van sok segítség, talán annak megy, hogy non stop egy mosolyalbum legyen a babával, aki fáradt, kimerült, annak nem hinném, mert emberek vagyunk, korlátokkal!
2013. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Engem inkább a nagyobb tesók készítenek ki, akik miatt a pici nem tud eleget pihenni, amitől nyűgös, sírós lesz.

Sajnos az én babám ráadásul hasfájós is, így sokat sír,nyugtalankodik,vele mégis sokkal türelmesebb vagyok.

A 3 és 9 évesemnek annál kevesebb türelem jut.Próbálom őket is megérteni, hogy felborult az életük, alig jut rájuk időm, de néha elszakad a cérna. Ilyenkor jobb híján én is bocsánatot kérek tőlük, és megszeretgetem, megölelem őket.

2013. márc. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem egy pici babával üvöltözni, pláne durván bánni nem megbocsájtható dolog. Ha az ember úgy dönt, hogy gyereket vállal, akkor mérlegeljen, és csak akkor menjen bele, ha az ilyen dolgokat tudja normálisan kezelni.
2013. márc. 18. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó! nyilván ez az egész egy pillanat és az ember már kapcsol is,hogy hoppá ő egy kisbaba és nem szándékosan idegesít,hanem valami nem oké.A kimerültség nagyon nehéz...szerintem nincs igazad,szerintem te is voltál már ilyen helyzetben.Aki azt mondja,hogy nem annak biztos baromi nagy segítsége van,nem pedig egyedül van egész nap a babával,mert az apa dolgozik....
2013. márc. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%

"Aki azt mondja,hogy nem annak biztos baromi nagy segítsége van,nem pedig egyedül van egész nap a babával,mert az apa dolgozik...."

Mitől vagy ebben ennyire biztos? Hidd el, hogy baromi bonyolult életem van, ezerszer nagyobb problémákkal, mint amiket ti most felsoroltatok. Nagyon örülnék, ha csak annyi lenne minden gondom, hogy nincs segítségem...

Ennek ellenére nem lennék képes ráüvölteni a babára, és főleg nem durván bánni vele. Ha nagyon felmegy bennem a pumpa, inkább kimegyek és földhöz vágok valamit, vagy üvöltök, vagy elszívok egy cigit, bármit, de a babámat képtelen lennék bántani.

Ez van, én ilyen vagyok, akkor is, ha nem hiszitek el, mert magatokból kiindulva olyan elméleteket gyártotok, hogy aki nem üvöltözik a kisbabájával, annak biztosan tökéletes és könnyű élete van...

2013. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!