Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért megy le hídba?

Miért megy le hídba?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1,5 éves, az utóbbi hetekben éjszakánként nagyon rosszul alszik. Hajnali 4 óra körül elkezd nyöszörögni, forgolódik, nem találja a helyét, néha még a cici sem nyugtatja meg. Nyöszörgés közben hátra szokta hajtani a kis fejét és erősen merev állapotban sirdogál, de nem ébred fel. Lehet ez a fogzás miatt is? Már 16 db fogacskája van, de ilyet eddig még nem csinált. Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 17. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem lehet a fog miatt. az őrlők nagyon tudnak fájni, gondolom már csak azok maradtak nektek is. de van ismerősöm akinek a lánya magán kívül ordít éjjel és reggel nem emlékszik az egészre, anyuka meg szegény nem tudja megnyugtatni :(.
2013. márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kiflialakot vesz fel amikor megfeszíti magát?
2013. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, valahogy úgy...
2013. márc. 17. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem induljatok el gasztroenterológiai vonalon. Refluxra jellemző, hogy huzamosabb ideig történő fekvéskor elkezd erősen fájni a gyomor, esetleg nyelőcső,ilyenkor szoktak alváskor a gyerekek kifli alakot felvenni.

Nem mondom, hogy biztos reflux, nálunk ez volt a jellemző amíg fájt neki, éjjel fezsült nagyon.

2013. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most olvastam, h a reflux egyik kiváltó oka lehet a szoptató anyuka kávéfogyasztása. Megpróbálok felhagyni a reggeli kávéval, amit kb akkor kezdtem rendszeresen inni, amikor elkezdődtek az álmatlan éjszakák.Hátha lesz javulás)) Köszönöm mindkettejüknek!!!
2013. márc. 17. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk hasonló volt 15 hónapos fiamnál!

Kiderült, hogy fáj a hasa, mert allergiás a tejfehérjére!

Mivel a többi tünete nem egyértelmű volt, álmomban sem gondoltam volna,hogy a hasa fáj!

2013. márc. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!