Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a babajanak eloszor a szemfoga jott ki? mennyire viselte meg a babat es mikor jott ki a tobbi foga?

Figyelt kérdés
kislanyom holnaputan lesz 9 honapos es meglepetten vettem eszre, hogy a szemfoga jon ki, mar szur egy pici ponton mintha eppen torne at az inyt, az inyen pedig jol latszik. meg nincs mas foga.
2009. szept. 16. 08:01
 1/2 anonim ***** válasza:
11 hós volt a fiam mikor kijött az első foga. Nem is vettem észre, csak már mikor kibújt. Én is mindíg csak elől néztem az inyét. Egyszer meg végighúztam az ínyén a kezem és akkor megéreztem várva várt első fogacskát. A bal felső 2., majd 1 hét múlva a jobb felső 4. majd 1 hét múlva a bal felső 4, utánna a jobb felső 2, és most végre kibújta a bal felső 1. Tehát 11 hónaposan bújt ki az első és most 13 hós és már 5 foga van. Tehát jó gyorsan behozta a lemaradást. De még lennt egy sincs. Remélem a következő már lennt fog kibújni.
2009. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és a lényeget nem írtam. Nem viselte meg eddig egyik fog sem. Szerencsére, nem volt nyűgös, nem sírt, semmi nem volt.
2009. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!