Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek már megőrülök?

Mit tegyek már megőrülök?

Figyelt kérdés
3 hetes mult a lányom,és egyszerüen totálisan kiborít!igy is 120-130 ml tápot eszik !és utána üvölt,majd alszik kicsit és az ujabb kajálás elött is üvölt!csak kézben marad meg de ma még ugy se,már nem tudom mitévő legyek állandóan bőgök!ráadásul a 4éves kisfiam nemsoká itthon lesz,most nyaral,foggalmam nincs mit fogok kezdeni a két gyerköccel,tanácstalan vagyok!ez csak rosszabb lesz?SEGÍTSETEK!
2012. aug. 12. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Nem szeretnélek megbántani, de nem tudtad előre, hogy ez lesz?
2012. aug. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

Honnan tudta volna? Nem minden bába ilyen. A kérdező segítséget kért, nem okoskodast, bár azt tapasztalom, azt keres nélkül kap az ember, sajna...

Szóval kedves kérdező, én azt mondom adj neki vizet néha, vegyél pihenoszeket, elektromos hintat, esetleg hordozokendot, bár nem vagyok hordozokenfo parti, de ha másképp nem nyugszik meg.... Beeszelj a vedonovel, adj neki cumit, vagy zenelo forgó vetito is érdekelni fovja hamarosan. Ez az időszak csak addig tart míg ilyen kicsi, ahogy nyílik a kis tudata már más is lefoglalja az évesen kívül... Türelem, és szerezz be egy jatszoszonyeget is, a három hónapos kislányom imádja, fel órát is elvan rajta. Kitartást! ;-)

2012. aug. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%

Honnan tudta volna? Ha én gyereket vállalok van egy olyan sanda sejtésem valahol az agyam legmélyén, hogy 3 hetese nem az atomfizikáról fogunk csevegni egy kávé mellett.

És tudom, hogy van egy másik gyerekem, aki majd haza fog jönni és akkor még nehezebb lesz.

2012. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
A második válaszoló sok hasznosat írt szerintem! Amit még magadon kipróbálhatsz, hogy magnéziumot szed és beteszel egy füldugót, ami tompítja a gyereksírás hangját. Mindkettőtől több türelmed lesz és úgy könnyebb megnyugtatni, foglalkozni a babáddal!
2012. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Képzeld első válaszoló nem nem tudtam,mivel a kisfiam szinte nem is sírt!Nagyon köszönöm a normális válaszokat!és a hasznos tanácsokat!örülök hogy van aki megért!
2012. aug. 12. 19:43
 6/15 anonim ***** válasza:
Üdv a sírós babák anyukái között! Én nagyon megértelek. Az én lnyom is csak üvöltött 3-4 hónapos koráig egyfolytában megállás nélkül reggeltől estig. Alig aludt nappal. Ezt úgy kell érteni hogy 2-3X 20 percet. Szerintem hasfájós volt, bár ki tudja, mert a cseppek nem használtak semmit. Én teljesen mélyponton voltam, minden nap sírtam! Talán életem legnehezebb időszaka volt... De most már sokkal jobb! Most fél éves lesz és csupa mosoly bébi! Persze mindig van ami bezavar (főleg a mozgásfejlődési ugrások) és vannak még nagyon sírós napok, de már inkább a vidám és mosolygós napok a jellemzőek. Idővel nektek is jobb lesz, meglátod! Csak addig kell kibírni... Nehéz, tudom, nekünk semmi nem vált be igazán. Bár érdemes kipróbálni a hordozókendőt, hintát meg egyebeket, mert nektek lehet hogy jó lesz. És fogadj el minden segítséget (ha van), és nem szégyen kérni sem! Anyós, barátnő, bárki... Kitartás!
2012. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Milyen tápszert eszik?Esetleg fájhat tőle a hasa.
2012. aug. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem lehet,hogy a hasa fáj? szerintem beszélj védőnővel,háziorvossal,hátha tud segíteni!
2012. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem megkéne arról győződni,hogy nem-e hasfájós.Interneten vannak különféle videók,cikkek ott tanulhatsz ilyen nyugtató masszázsokat.Ajánlok játékszőnyeget,amin vannak különféle bábuk,zenélő figurák,néha adhatsz neki egy kis cumit is.De úgy gondolom hasfájás lehet,arra pedig tanulhatsz masszázsokat.Ha van segítséged néha elmehetnél kicsit kikapcsolódni,az sem árt,nyugodtabb lennél te is.Talán tápszert is próbálhatnátok váltani,lehet azzal van a baj.
2012. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Kiki01 ***** válasza:
Szerintem is a hordikendő lesz a nyerő, lehet hogy mivel tápis, még jobban hiányzik neki a közelséged mintha szopizna. Te meg használd ki amikor alszik, kicsit pihizzél. Szánj magadra legalább napi 5 percet, amikor csak azt csinálod amit szeretsz!
2012. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!