Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak már megőrülök?

Mit csináljak már megőrülök?

Figyelt kérdés

Kislányom 8 hetes lesz ,és 1 óra mulva esetés után üvölt ,nem marad meg a kiságyban,tápos baba!

Rajtam elalszik beteszem az ágyába azonnal felébred és üvölt!!

Állandóan kézben lenne!!!

És tudom nem lehet!!


2012. szept. 11. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Az én kisfiam is detto ugyan ilyen volt. 4-5 hónapos korára jutottunk el odáig, h el van magában is, és nem kell állandóan cipelni magammal.
2012. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
próbáld meg vékony takaróba (vagy pólyába ha van) betekerni. Az ilyen piciknek még szükségük van arra, hogy érezzenek valamilyen "ellenállást" a kis testük körül. A reflexeik miatt ébrednek fel sűrűn, amikor megrándul a kis karjuk, vagy lábuk. Próbáld ki, meglátod sokat fog jelenteni.
2012. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Rád vágyik, a közelségedre, a szeretetedre. Vedd kézbe, ringasd. Ha elaludt, várj még egy darabig, és csak utána tedd az ágyába. Vagy aludhattok együtt is.
2012. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is rád vágyik.. Altasd el magadon, várj egy kis időt, míg mélyebben nem alszik már (ez az én kisfiamnál kb. 20 perc volt), és akkor próbáld betenni.

Nem fogod ezzel elrontani, az én babám 3 hónapos korától magát altatta, csak betettem a kiságyba, elindítottam neki a zenét és 2 perc alatt el is aludt. Előtte viszont engem igényelt, és most az utóbbi 1 hónapban is velem alszik el (1 éves), viszont ahogy elaludt 2 perc után gond nélkül be tudom tenni a kiságyba.

2012. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 4es. Gondolom a 3as választ törölték, mert a mostani 3as válaszhoz nem vág az írásod. Én meg csak most olvasom. Miből gondolod, hogy van jogod más gyerekét le kölközni? Attól mert te egy primitív emberinek legkevésbé sem nevezhető lény vagy, attól más nem feltétlenül. Ha te kutyának, vagy más állatfajnak érzed magad akkor kölközd a saját gyereked. Mi van akkor ha vele alszik? Az ő gyereke legalább tudja milyen az anyai szeretet!!! Neked meg szívesen a nyakadra küldeném a gyámügyet drága. Mert gondolom a sajátoddal se beszélsz különben. Gratulálok, egy érzelmi 0 vagy. Minek vagy te itt az oldalon? Inkább csak olvasgass, mert ha értelmeset nem tudsz, akkor hülyeséget ne írj! Okostojás. Aztán lehet magyarázni, meg hőbörögni, meg köpködni, meg fellengzősködni. Tojok rád.

Kedves kérdező, ezt az időszakot túl kell élni. Ha elalszik kézben, várj még 10-15 percet. Addigra elalszik mélyen. Vagy próbáld meg babakocsiban elringatni, az is szokott segíteni néha. De van amikor semmi nem jó. Akkor meg kell próbálni türelmesnek lenni. Tudom nagyon nehéz. De hidd el hamarosan sokkal könnyebb lesz!

2012. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Húú, bárcsak tudnék mondani jó ötletet. az én fiam is ilyen volt. Mindent-mindent megtettem, hogy ne így legyen, hisz rengeteg dolgom volt , tehát alapból nem is volt felkapatva. De állandóan, szó szerint értsd állandóan sírt. Kénytelen voltam csak ölbe venni, ha én is megakartam ülni picit. 10 hónapos volt, amikor szó szerint összeestem vele. Soha-soha nem volt meg maga. Képes volt 6 hósan 18 óra hosszat fenntlenni egyhuzamban. Mert ugye én is próbálgattam már nála mindent. Nem tudni az okát mi volt ez nála. Ja és babakocsiba életében nem aludt. Rengeteget mentünk, hátha elalszik, de NEM!!!! Autóban 8 hósan mentünk 280 km-re-. Le sem csukta a szemét. Csak és kizárólag akkor aludt amikor rajtam feküdt. Mondjuk amikor 1 óürája már rajtam feküdt be tudtam tenni az ágyba, de hamarabb sose! Nagyon kemény időszak volt, egy élő zombi voltam. Mert ha csak vele kellett volna törődnöm, akkor még oké azt mondom. De így hogy százezer fele kellett mennem, így kemény volt.
2012. szept. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkinek,olyan jókat irtatok,hálás vagyok érte!most is itt sír mellettem!arra gondoltam nem e kéne több tápot adnom neki150 ml t?mindenem fáj,a nyakam hátam a cipeléstől,nincs kengurum!fáradt vagyok,ráadásul a 4 éves kisfiam meg féltékeny!annyira lelkiismeret furdalásom van hogy folyton a kezemben van a pici!
2012. szept. 11. 21:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok. Bocsi már az eredeti 4est is törölték. Nem a mostaninak szól!!! :) :S

Kérdező. Nem kell neki több tápszer. Annyit adj ami elő van írva. Nem éhes szerintem. Nem a pocakja fáj? Bár akkor nem csak a kiságyban ordít! :) Talán megpróbálhatnál egy kis baba vizet vagy teát ha nem vagy ellene. Lehet szomjas. Mert a tápszer nem oltja a szomját. Az anyatej állítólag igen. Ezért én is itattam a fiamat! Nekem is ilyen volt, de már sokkal könnyebb. Hány éjszakát át bőgtem én is! :S

2012. szept. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, a kommentedből azt szűrtem le, hogy nincs ellenedre a hordozás:). HOl laksz? Biztosan van a környéketeken hordozós klub vagy anyuka, aki tudna segteni, vagy lehet kendőt kölcsönözni is, a hordozás sokat segítene:). Úgy tudod magadra tenni a Kicsit, hogy a Naggyal akadálytalanul tudsz foglalkozni, ezzel enyhülhetne a féltékenység is.
2012. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam hasfájós, bukós. Rengeteget sírt. Mindent megtettünk érte, cipeltük, cseppeket kapott (amik használtak is!), de sokat sírt. 2 hónapos koráig nem maradt meg a kiságyban. Eleinte fel-fel keltünk hozzá, majd amikor a párom látta, hogy az összeesés határán vagyok, és ő is zombi volt már, gondolt egyet és közénk tette.

Ha éppen nem fájt a hasa, akkor úgy tudott elaludni, hogy én jobbról, apuci balról fogta a kezét. :) Amikor nagyon fájt a pocija, akkor meg csak úgy, hogy vagy én, vagy apa magához szorította, és addig puszilgattuk (nagyon pici, leheletnyi puszikkal, monoton módon, egyfolytában) a homlokát, vagy az arcát, amíg el nem aludt. Gondolhatjátok...:)

Napközben, ha már kidőltem, mert nem tudott elaludni az ágyában, vagy elaludt, de bukott és keservesen, vigasztalhatatlanul sírt, akkor ugyanígy, befeküdtem mellé az ágyunkba és puszilgattam...így mindig elaludt...:)

3 hónapos korától anyatej mellé kapta a bukós tápszert, majd 4 hónapos korától csak tápszeres...azóta hetente 1-szer bukik, a hasfájását pedig már el is felejtettük! ;)

És egy érdekesség: amikor mellettünk-közöttünk aludt, 8 hét alatt talán, ha 10-szer ébredtünk arra, hogy bukik és nyeldekel/félrenyel. Ha a kiságyába tettük le, akkor szinte minden nap volt legalább egy ilyen...nem tudom miért...

2012. szept. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!