Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen horoszkópú gyermeketek...

Milyen horoszkópú gyermeketek és milyen tulajdonságokkal rendelkezik?

Figyelt kérdés

1 éves kislányom MÉRLEG,nagyon nyugodt,sokat alszik,kedves,barátságos,szinte 2 hós kora óta végig aludja az éjszakát......

Azért tettem fel ezt a kérdést,mert szeretnénk kistesót és kiváncsi vagyok,hogy van-e jelentősége,hogy ki mikor született?


2009. szept. 16. 09:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
73%

Az én fiam oroszlán, oroszlán aszcendessel.

Erről tudnátok valamit mondani?

2009. szept. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
7,5hónapos a kislányom Vizöntő mint apukája:)Nyugod, jó alvó baba kezdetektől fogva.Akarata az van de szerintem ez természetes.Egyedül nagyon jol megvan ha megunja szól és ott vagyok neki:)
2009. szept. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Az én kislányom iker, nyilas aszcendensel, és 4 hónapos.

Nagyon jó kislány, össze tehetem a két kezem. Már nagyon hamar átaludta az éjszakát. Tudja mit akar, és ezt közli is a maga modján. Nagyon mozgékony, egy igazi örökmozgó, figyelmes, kitartó, mosolygós, mindig sok a mondanivalója, szerezi ha foglalkoznak vele, de el játszik egyedül is. Képes az egyik pillanatban nevetni, és a következőben pedig sírni.

2009. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

4 éves lányom KOS.

nagyon jó alvó, nagyon jó a memóriája (6 versszakot első hallásra elmond). elég akaratos, rossz evő baba volt, most zabál.nagyon könnyen barátkozik. izgő-mozgó, későn kezdett menni, hamar beszélt.

1,5 éves fiam VÍZÖNTŐ.

nagyon rossz alvó. eleinte 7-8 alkalommal kelt éjjel, napközben össz fél órát aludt. most éjjel 2-3 alkalommal kel, nappal 1 alkalommal alszik 2 órát. nagyon hasfájós, szeret enni, nagyon nagy erő van benne. folyékonyan beszél. 1 évesen méág csak 6-8 szót tudott.nagyon önálló, nem szeret kézben lenni, akaratos.

2009. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nekem is mérleg babám van, csak Ő kukacos. :)

Nyugodt, kedves, érdeklődő 1 éves kisfiú. Volt. Mostanában kezdte el bontogatni a szárnyait. Ha valami nem úgy történik, ahogy Őfensége elképzelte akkor ökölbe szorítja a kezeit és elkezd irtózatosan kiabálni, hisztizni. De mivel nálunk én vagyok a főnök (még), így az történik amit én akarok. Mihelyst észreveszi, hogy nem érdekel a hisztije, abbahagyja, és megy játszani, vagy keres magának valami elfoglaltságot. Ha minden stimmel körülötte, akkor nagyon kedves kisfiú. Nagyokat röhög mindenen, imádja ha tologatom a lakásban. Ha megyünk valahová, és van látnivaló, akkor órákig elücsörög a babakocsiban, és onnan tudósítja az eseményeket az Ő kis babanyelvén.


Én beküldtem a Storyba az adatait, pont ezen a héten jelent meg.

2009. szept. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

hat hós fiú, halak

barátságos, mosolygós, hálás, nyílt, nagyokat nevető, felfedező , kreatív bébi, ha valaminek nagyon orul, akkor probalja megosztani velunk, nezi, ahogy mi is orulunk, es meg jobban orul. sokaig nincs el egyedul, elvarja, hogy foglalkozunk vele, legalább ránézzünk,megdícsérjük. anyanal, apanal a legnagyobb fajdalom is csillapodik, nalunk biztonsagban erzi magat, de nem "lóg" rajtunk. ételekben valogatós, csak nehany kedvence van, de azokat mohón eszi, mint egy kismadar.

nem szeret passzivan fekudni, kellenek neki a benyomasok, sajnos emiatt nehez setaltatni :D

(ja, a kreativot szó szerint ertettem, most peldaul maszni még nem tud, a kuszas nem volt eleg szorakoztató, fogott egy dobozt, felterdelt ra, tolja a dobozt, utanaterdel-huzza magat, megint eloretolja a dobozt, utanaterdel :D meg amikor m eg nem tudott kuszni, de el akart érni valait messzebb, akkor "odagörgött" :)

rajott, hogy a gyogyszer nem finom, es csukott szajjal nevetett, hogy ne adjuk be neki, meg amikor a cumit odatettem, hogy kinyissa a szajjat, akkor az elso ilyen eset utan ellenorizte, hogy ha cumit adok, nincs e gyogyszer a kornyeken :)))

2009. szept. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

szia! mérleg jegyű kisfiam (szintén 1 éves) nagyon rossz alvó, kedves és barátságos, de nyugodtnak nem mondanám, mert egész nap kavar, nincs egy nyugodt percem :)

és akaratban sincs ám hiány! :)

2009. szept. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!