Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen horoszkópú gyermeketek...

Milyen horoszkópú gyermeketek és milyen tulajdonságokkal rendelkezik?

Figyelt kérdés

1 éves kislányom MÉRLEG,nagyon nyugodt,sokat alszik,kedves,barátságos,szinte 2 hós kora óta végig aludja az éjszakát......

Azért tettem fel ezt a kérdést,mert szeretnénk kistesót és kiváncsi vagyok,hogy van-e jelentősége,hogy ki mikor született?


2009. szept. 16. 09:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom szintén szuz,1 éves.

Érzékeny,de nagyon kedves,mosolygós,szereti a nagyobb gyerekeket,imád pakolni,a hangos zajoktól nagyon meg tud ijedni.Idegen helyen eloszor nagyon félos,anyás,de aztán feloldódik,mozgékony,állandóan porog.

Egyébként én is szoptatom és mi is szeretunk aludni,ennek ellenére o nagyon rossz alvó,cicifuggo.

2009. szept. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
oroszlán(y) :-) Egyébként az is befolyásolja, hogy milyen aszcendens és Hold jegyű. Kislányom Bak aszcendensű és Vízöntő hold. Az oroszlán ugye nagyon kényelmes, szereti, ha dicsérik, azzal sokmindent elérsz nála. Érzelmileg nagyon intelligens, egy nagy meleg szív az egész kislány:-)Ugyanakkor makacs is. A Bak miatt pedig nagyon megfontolt, jól meggondolja mielőtt csinál valamit. A vízöntősége pedig nagyon szociálissá teszi, mindenkire mosolyog, kedves, kiegyensúlyozott baba. Nagyon sokat számít a Te hangulatod. Babám is szopizik, szeret aludni, nyugodt, kiegyensúlyozott. 13 hós.
2009. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van a horoszkópnak jelentősége, nem is kicsi. Nem mondom, hogy minden azonos jegyű gyerek egyforma, dehogyis. De azért a főbb tulajdonságoknak van alapja.


A kisfiam Kos, de én Mérleg vagyok!!!


Úgyhogy írok neked először egy kicsit a Mérlegről, mert gondolom ez érdekel elsősorban :-)


A Mérleg gyerek kicsi korában egy tündéri, bájos, kedves, szeretetreméltó baba, aki nagyon szereti, ha foglalkoznak vele, de sosem követelőzik ezért, csak örömmel várja, hogy társasága legyen. Szinte sugárzik, ha közelednek felé a szeretett személyek. Szereti, ha viszik erre, arra, kedvesen megmutatnak neki minden érdekeset. De! Csak az érdekes, kellemes, szép dolgokat szabad neki megmutatni, a harsány, zajos, vad dolgoktól megretten, ez érzékenyen érinti az ő kis finom lelkivilágát. Szóval a nyugodt, kiegyensúlyozott és vidám környezet a lételeme!!!

Egyébként nagyobb korában is nyugodt, kiegyensúlyozott gyerek, egy dologra allergiás: ha valami igazságtalanság éri, akkor szinte hihetetlen módon kivetkőzhet önmagából és nagyon kellemetlenül reagálhat. Szinte el sem hinnék róla, de így van, ráadásul hosszú időre megjegyzi, ha valaki sértette az igazságérzetét. Szóval vigyázat: vészesen fejlett az igazságérzete!! :-)


Ezzel szemben a kisfiam 100%-os Kos, sőt, ha lehet ilyet mondani, akkor 1000%-os. Egy rendkívül eleven, mozgékony, nagyon akaratos kisfiú, aki már 5 napos kora óta mindenre rögtön hangos ordítással reagál, ami nem tetszik neki :-) Szinte hihetetlenül hamar csinált mindent (mozgásra gondolok elsősorban) és rendkívül éles eszű, olyan szinten megfigyeli és csinálja a dolgokat, hogy megáll az ember esze. Igazi kis főnök típus, nagyon nehéz irányítani, főleg egy Mérlegnek :-). De imádjuk egymást, igazi szenvedélyes "szerelem", ha lehet ilyet mondani a csemetémre.:-)

2009. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Bocs még kimaradt, hogy a Mérleg általában nagyon hamar beszél, de a mozgásfejlődést annyira nem sieti el. Ezt olvastam babahoroszkópban. (Rám igaz volt.:-))
2009. szept. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Nagyon izgalmas volt végigolvasni!!! Furi,hogy mennyire igazak ezek a dolgok. Az utolsó válaszoló,mintha az én kislányomat írta volna le teljes pontosággal!!! :)
2009. szept. 17. 10:21
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Az en kislanyom vizonto (akarcsak az apja).Elvan egyedul kicsi koratol, nagyon joalvo, nincsenek gatlasai idegenekkel szemben, barkivel elvan, mosolygos kislany,de egyben nagyon akaratos.Mindent kiharcol maganak:)7.5 hos
2009. szept. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Mérleg kisfiú:

Akaratos, hisztis, nagyon eleven, ha éppen nincs semmi heppje akkor jókedélyű.

Ahhoz képest, hogy valaki azt írta, hogy mozgásban lassúak, kilenc hónaposan már járt. :)

Viszont beszélni nem beszél. Most lesz egy éves.

2009. szept. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam bak és a második válaszoló anyuka kisfiával teljesen ellentétes.

Nagyon türelmes baba /kivéve ha étkezésről van szó/ értelmes és csupaszív. Az idegenektől nem fél, csak először szemléli őket, aztán egy nagy mosoly a jutalma annak, aki nem visel bajúszt vagy szakállat. A gyerekeket nagyon szereti, barátkozós típus. A mozgása nem egy fürge nyúl, inkább megfontolt, vagy csak lusta. :) :) 8 hónapos múlt és most kezd igazán kúszni. Viszont a könyveket képes félórákat is ellapozgatni.

2009. szept. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Nyilas 10 hónapos kislány.

Annyira nyugodt és annyira türelmes baba, hogy ilyet én még nem is láttam. Rengeteget mosolyog, mintha mást nem is tudna. Nagyon alkalmazkodó és nagyon kiszámítható. Mindennek örül, mindig boldog.

Remélem ilyen marad :) Bár bele kellene nevelni egy kis akaratosságot, mert így el fogják nyomni mindenhol (azért a jó természetnek is vannak hátrányai).

2009. szept. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Az én 9 hónapos kisfiam is Bak. Akaratos, erőszakos, néha türelmetlen, viszont nagyon mosolygós, mindenkivel barátságos, és mindenkinél elvan. Bárhová ellehet menni vele, nem hisztis csak ha pl.elveszek tőle valamit. Már ül, áll, kapaszkodva sétál, amit a fejébe vesz annak úgy kell lenni. Imádom!
2009. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!