Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én élem meg csalódásként...

Csak én élem meg csalódásként a lekezelő kijelentéseket a babámmal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, hogy terhesen egész délelőtt kora reggeltől takarítok. Kisgyerekemmel is minden rendben van. Átjön az anyósom, persze, hogy pont addigra kakil be. Isten nem mossa le rólam, hogy már akár fél órája is abban totyog, és én egy nemtörődöm anyuka vagyok. Ja és előtte tettem le a babát a szőnyegre, kapott pufit, csupa morzsa tőle minden (5 perc leforgása alatt). Anyósom eddig mindig a kanapéra ült le, de most kijelenti, hogy nem tud a szőnyegre, mert csupa morzsa. Ti ezeket nem élitek meg rosszul?
2013. márc. 18. 15:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ha ilyen akkor meg kell tanulnod egyik füleden be a másikon kiereszteni amit mond. könnyű mondani tudom, de úgyse tudsz vele mit kezdeni, el tudom képzelni milyen a felfogása.
2013. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

anyós és butaság ellen nincs orvosság... kár, hogy ilyen rosszindulatú.

a férjed gondolom látja, hogy nem vagy lusta, és mindent megteszel a babáért, a kisgyerekért, az otthon melegéért. ha melletted ál, akkor kérd meg, hogy állítsa le az anyját.

egyébként tényleg ne foglalkozz a kedves mamával, és ne hívd át, ha csak panaszkodik, lenéz mindent, ami nálatok van.

az meg milyen, hogy hívás nélkül beállít..?

2013. márc. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!