Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hónapos babám köhög. Mit...

3,5 hónapos babám köhög. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Száraz köhögés,nem gyakori,főleg evés után tart egy ideig.Más betegségre utaló tünete nincs,nincs eldugulva az orra sem,eszik szépen,jó kedélyű.A védőnő is azt mondta,hogy ha evésben-alvásban nem zavarja és nem lázas,ne vigyem orvoshoz,mert ott csak betegebb lesz,elkap valamit.Engem mégis zavar,hogy mitől lehet.
2013. márc. 19. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Igyon sok folyadékot, sokat segíthet a párásítás! Ha nem javul mindenképp orvoshoz vinném, lehet hogy egy kezdődő vírusfertőzés jele.
2013. márc. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 frászkarikaborsó ***** válasza:
nem lehet, hogy a torkára megy a bukás? büfizik rendesen? vagy esetleg a nyáladzás megy félre? nekünk ez szokott lenni, én nem viszem emiatt orvoshoz, amíg nincs láza addig ez nem betegség. Főleg ha mindig ugyanakkor (evés után) csinálja, előtte sohasem.
2013. márc. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat nyáladzik,akkor lehet,hogy amiatt?nem hurutos én sem gondolom,hogy beteg lenne.Evés közben is gyakran köhög,mert olyan mohón eszik,hogy félrenyel.
2013. márc. 19. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!