Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek volt benti cicája...

Akinek volt benti cicája terhessége előtt, majd a gyerekek a cicus mellett nőttek fel, nem lettek rá allergiásak?

Figyelt kérdés
Még az első trimeszterben vagyok és van egy lakás-cicánk, de azt hallottam, hogy a babát majd allergizálhatja, igaz ez?
2013. márc. 19. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan nekünk nincs, csak gyerekkromra tudok visszaemlékezni, 4-en vagyunk tesók, a házba kutya- macska bejárt, és egyikőnk sem allergiás semmire. (Ráadásul kertes ház volt, szóval ki- be járkáltak az udvarra, és be.)
2013. márc. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezer állatunk volt mindig is.Nem vagyok semmi állatra allergiás,és öcsém se az,pedig rendszeresen az ágyában aludt a macska.
2013. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk egy kinti-benti macskánk volt, aztán jött a gyerek. Semmi baja nincs a macskától, már 3,5 éves. Most jön a 2. baba. A cicus felkötheti a gatyóját. Eddig is volt ki nyuzbálja (persze csak érzéssel), ezután meg ketten fogják. Biztosan nagyon boldog lesz a cica is az új babától. ☺
2013. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább fordítva szokott lenni. Amelyik gyerek későn találkozik állattal, nagyobb eséllyel lesz allergiás rá, mint amelyik állatokkal nőtt fel. Nálunk egy mopsz van a baba mellett és semmi gond nincs.
2013. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont erről láttam egy műsort a Spektrumon, hogy egy állattenyésztő családnak megszületett az első gyermeke. A nő, míg terhes volt mindentől óvta magát és a pocaklakót is, ezért a gyerek most mindenre allergiás (állatszőr, por, pollen). Második gyermeküknél pont fordítva cselekedtek, a nő is ugyanúgy benne volt a ház körüli munkákban, segített elleni a lovának stb, és a második gyermeküknek semmi baja, semmire nem allergiás. Bátran tarts cicát terhesség mellett. :)
2013. márc. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak rokoni körben többen felvetették, hogy marad-e a cica, merthogy a gyereknek baja lehet tőle. Megnyugtattatok :)
2013. márc. 21. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!