Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit mondjak a mindenen megsért...

Mit mondjak a mindenen megsértődö anyòsnak?

Figyelt kérdés
Nem lakunk messze egymástòl. Van egy munkája amihez sokszor kell emailt küldenie meg sokszor kap. Nyár közepén vett magának egy laptopot ezer meg egyszer megmutattam már neki azota a fontosabb dolgokat, hogy mit hogyan tud használni. Szò szerint mindent lejegyzetelt. Párom is már sokszor megmjtatta neki. Mégis napi szinten jön át hozuám meg telefonálgat, hogy ezt meg azt nézzem meg neki. Válaszoljak az emailre. Egy darabig megcsinálgattam de mostmár kezd terhes lenni a dolog sokszor már ezzel kezdem a reggel mert tudja hogy 5kor kelek és már jön és szò szerint osztogatja ki a napi feladatokat. Nem az én dolgom, hogy elvégezzem az ő munkáját. Mindig megsértődik ha nem csinálom meg azonnal. Iszonyat türelmes vagyok mégse hajlando ő csinálni a dolgát. Mit momdhatnék neki hogy ne sértődjön meg? Párom már egyszer szolt neki de akkor is az volt anyòsomválassza hogy mit hisztizek egyéb dolgom sincsen a nap folyamán. Van egy 1 évesem plusz kismama is vagyok meg még a háztartás is ott vnan szoval van eleg dolgom.
2013. márc. 19. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondom akinek az anyja az rendezze vele a problémát. Én anyósomnak még tv sincs otthon, és korábban a gépközelébe sem ment, komolyan nem tudta mi az a CD. És mióta elköltöztünk megtanult a jegyzeteiből tökéletesen gépezni (napi szükségletek) mert rájött, hogy ha beszélni akar velünk, vagy ha képeket akar látni rólunk ahhoz meg kell ezeket tanulnia. :D Ha ő képes egyedül gépet használni, bárki képes rá! Muszáj megint beszélni vele, mert neked is van elég dolgod, mindenki csinálja a saját dolgát. Ha ő nem képes a munkáját ellátni akkor ne válalja el. Amúgy szerintem unatkozik azért jár a nyakatokra, mi ezért költöztünk mindenkitől messze. :D
2013. márc. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már bocs, de miért is csinálná meg magának, ha talált egy palimadarat, aki dolgozik helyette? El ne hidd már, hogy nem tudná megcsinálni, ha csak nem retardált szegény.
2013. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Oszd ki, mint a magyar kártyát! Ha úgyis mindenen megsértődik....kit érdekel. Mellesleg a pároddal is el kell beszélgetni, hogy magyarázza meg a mamának, hogy külön cég vagytok, és ha neki van ideje az internetet bűvölni, akkor a saját dolgát is megcsinálhatja.
2013. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg te az ő munkáját csinálod, mond meg hogy addig ő meg takarítson ki, főzzön kaját és vasalja ki a ruhákat.
2013. márc. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!