Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg van olyan, hogy a...

Tényleg van olyan, hogy a baba egész éjszaka nem kell fel enni?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömmel beszélgettem akinek nem rég született babájuk és mondta hogy nem panaszkodik mert este 8-9 körül (nem emlészem pontosan hánykor) leteszik aludni és reggel 6-ig fel sem ébred. Van ilyen hogy egy csecsemő/kisbaba nem kell fel egész éjszaka enni?

2013. márc. 20. 16:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha beállt a nappali-éjszakai ritmusa (ez 6-8 hét), akkor persze
2013. márc. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de ő úgy mondta, legalábbis nekem úgy jött le hogy az elejétől nem kel fel éjszaka...akkor ilyen nincs és lehet csak félre érettem?
2013. márc. 20. 16:26
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
A fiam 8 hetes korától ne kel fel éjjel, de hallottam már olyat, hogy az elejétől végigaludta az éjszakát egy baba. Azért ez szerintem ritka.
2013. márc. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az elején még nem érzékelik a nappal és éjszaka közti különbséget és azért kelnek éjszaka is, de csak rövid időkre, egy csecsemő jóformán alszik, picit ébren van,eszik és alszik újra, ezt váltogatja. Nálunk is kb 8 hét kellett mire beállt arra, hogy estétől reggelig aludjon. Előtte nem így volt. Nincs összehasonlítási alapom, de ez amit leírtam, élettani dolog, valamilyen szinten szerintem minden babánál meg van az elején
2013. márc. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! :)
2013. márc. 20. 17:23
 6/14 Kiki01 ***** válasza:
Az enyémnek az első naptól fogva volt egy hosszú alvási szakasza, olyan 6-7 óra. Persze csak 10 hetes korától esett éjszakára:)
2013. márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2.5 hós a babám és 1 hónapos kora óta végig alussza az éjszakát.Este 8 tól reggel 8 ig .De az elejétől abba az 1 hónapban is csak egyszer kelt föl hajnali 3-kor .Ebben azt hiszem szerencsés vagyok,de nyugtával a napot :)
2013. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lányom 7 hetesen úgy aludt már.Most este 6-8között alszik el és reggel 6-7körül kel.5,5hós
2013. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Anyukám mesélte, hogy amikor hazament velem a korházból, akkor otthon az első naptól kezdve este 10-től reggel 6-ig aludtam. ja, a kezdő adagom tejcsiből 100 ml volt....


a kisfiam is jó alvó, jó evő, este 9-től reggel 6-ig aludt már 1 hetesen, csak egyszer ébredt, 2-3 óra körül enni.

örökölt valami hasznosat :)))

2013. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szuper! Remélem én is ilyen szerencsés leszek :)
2013. márc. 20. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!