Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet kisbabától vizeletm...

Hogy lehet kisbabától vizeletmintát venni? A patikában kapható zacskós módszer nem vált be, egyszerűen soha nem megy bele pisi, akárhogy tesszük fel.

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Kisfiú vagy kislány?
2009. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, kislány. :)
2009. szept. 16. 21:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom sajnos :(
2009. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek azt mondta a doki, tegyen vattát a pelusba, az felfogja a pisit.
2009. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a kórházban belerakták a pelusba. Az jó is lett volna, csak az volt a baj, hogyha pisilt, akkor kakilt is, és a kakis minta nem jó. Hát, én kicsomagoltam a pelusból, és odatartottam neki, amíg nem pisilt. Nem kell sokat várni, ő mindig akkorra időzítette, amikor ki volt csomagolva. Sokszor volt is ebből balesetünk. Egyébként állítólag ivás után kb. 20 perc múlva pisilnek, akkor próbálkozz.
2009. szept. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mármint a zacskóra gondoltam.
2009. szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszer régen, még több mint 20 éve, láttam egy könyvben kislányoknak való kacsát. Annak az alsó széle hosszabb, tehát oda lehetett tenni a kislányok puncijához rendesen. De nem tudom létezik-e még ilyen kacsa.
2009. szept. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták a laborban, hogy ki kell csomagolni, és akkor a "hidegebb" levegő hatására nemsokára pisilni fog.
2009. szept. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!