Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan furdetitek az 1,5...

Hogyan furdetitek az 1,5 évnél idossebb babátokat? Kiskádba? Nagykádba? Zuhanyoztassátok oket, vagy vizet engedtek nekik?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nagykádba vizet engedek neki és így. bár már eszembe jutott a tusolás, mivel nem nagyon szokott pancsolni, csak ül és mered maga elé, vagy engem néz, hogy mikor veszem már ki?
2013. márc. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17 hónapos lányom még kiskádba fürdik, mivel nekünk csak tusolónk van. Én olyan 2 év körülre gondoltam, hogy onnantól zuhanyoztatom. Persze néha majd beleültetem a kis kádba pancsolni.,
2013. márc. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1,5 éves, kiskádban fürdik. Nyártól a nagykádban fog, és vizet eresztek majd neki.
2013. márc. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

4 hónapos kora óta a nagy kádban fürdik, azóta csak a víz mennyisége változott. :)

Amikor nagyon nincs kedve fürdeni, akkor gyorsan lezuhanyozom csak, de általában pancsol.

2013. márc. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nagy kádban fürdik 8-9 hónapos kora óta. Szeret úszkálni, játszani. Általában férjem fürdeti és pedig megyek később a felmosóronggyal:) A második kislányunk 1 hónapja született, az első két fürdetés után a "nagy" is kérte magát a kiskádba, egy hétig ott pancsolt, majd rájött hogy mégiscsak jobb a nagyban.

Zuhanyoztattam már mikor nyáron nyaraltunk. Az annyira nem jött be neki.

2013. márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lányom 2 éves lesz és csak zuhanyzónk van. Tehát mi csak zuhizunk:)
2013. márc. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mióta stabilan ül, a nagy kádban fürdik.
2013. márc. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valamivel 1 éves kora előtt váltottunk a nagy kádra. Óriási játékok vannak minden este, igazi élmény, méltó lezárása a napnak. Eszembe sem jutna már beleültetni a kiskádba, mint egy ismerős, akinek a 3,5 évese még mindig abban fürdik... Gondolom nulla játék nélkül.
2013. márc. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igaz az én lányom még csak 1 éves! Nekünk csak zuhanyzónk van, így eddig még kiskádban fürdik, de arra gondoltam nyáron már zuhanyozni fog ő is :)
2013. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagykádban fürdik a kislányom már legalább 1 éve most 2,5 mult.
2013. márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!