Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Írnátok nekem sporóló...

Anyukák! Írnátok nekem sporólós ötleteket?

Figyelt kérdés
120 ezer forintból nehezen jövünk ki egy hónapban. Ki lehet jönni ennyi pénzből? Apa, anya, egy 4 éves és egy 6 hónapos baba, és a nagymama is velünk lakik.
2013. márc. 22. 21:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de van elet internet nelkul. Inkabb nem neteznek, de nem lennek zuhanyozas nelkul napokig....
2013. márc. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

120 ezerből vidáman ki lehet jönni. Nekem a számlák stb után kábé 70 ezrem marad kajára, gyógyszerre, gyerekeknek cuccokra stb.

Olcsóbb, akciós ételeket, tisztító szereket kell venni. Azon lehet a legtöbbet spórolni. A nagy eszik az oviban úgyis. Kisebb kábeltv csomag, kisebb telefonszámla. Nem tudom cigiztek e, de 1 csomag ára 1 napi kaja.

2013. márc. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi! majd figyeljük az akciókat, eddig ezt nem tettük, csak összeírtuk mit eszünk és ahoz vásároltunk. Most majd megnézzük mi akciós és azt fözzük meg :). Amúgy nem dohányzunk.
2013. márc. 23. 10:21
 14/17 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Kérdező, több kérdés is volt már spórolós témában, sokan is írtak, szerintem keress rá.


Én nem értelek kedves 1es.

2 perc alatt le lehet zuhanyozni, az nem költség.

És egyetértek a többiekkel nettémában. Inkább nem neteznék, de fürdödjek...

2013. márc. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi úgy zuhanyzunk ,hogy gyorsan levizeljük magunkat ,elzárjuk a csapot,majd tusfürdővel bekenjük magunkat és lecsapatjuk vízzel. Ez kb 1 perces vízeresztés.

Viszont azzal nem értek egyet,hogy akkor nem kell internet!

Ha pl. telefont nem töltenek és így beszélgetnek sokkal olcsóbban jönnek ki. Plusz írta a válaszadó,hogy nincs munkája. Manapság internet nélkül nagyon nehéz munkát találni, még internet mellett is.

Mi még egész jól állunk anyagilag, nem igazán spórolunk. Viszont nincs megtakarításunk ,nem igazán veszünk ruhát.Én nem járok fodrászhoz, körmöshöz ,szoliba ,mert erre már nem telne.

Két kártyás telefonunk van amit havonta 1500ft-tal töltünk fel ,ebből 900ft a családi csomag,de így ingyen beszélünk a párommal. Vagyis már nem ingyen a telefonadó miatt, de hívásonként azt hiszem 2 ft.

Nem tudom meddig bírjuk még ,mert múltkor már majdnem sírtam ,hogy megint sok mindennek emelkedett az ára.

2013. márc. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%

Sziasztok! Sajna már nekünk is kell nézni az árakat. 1 éves kisfiunk van. Ebben a hónapban írtam, hogy mennyit költünk és ha nem lenne tartalékunk már zsíros kenyérre sem futná. A multkor a híradóban már hallottam, hogy foglakoztak az élelmiszer áfájával, hogy nagyon magas. őrülten sokat költünk kajára. Nekünk kb. 200ezer a bevételünk de nem elég. Én is azon gondolkodom, hogyan lehetne csökkenteni a kiadásokat.

Pedig én is mindig az akciós kajákat veszem. És nem halmozok fel sok mindent, nem áll benne a pénz.

Én sem járok sokat fodrászhoz, körmöshöz, szoliba most voltam vagy háromszor de ennyi. Már turibol öltözök. Meg elhordom a régi ruháimat. És a gyerek is kapott csomó kölcsön ruhát.

Egyszerüe nem is tudom mi lesz velünk így.

Ja és még a gyerek beteg sem volt Hálistennek egész télen pedig.

2013. márc. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
31%
Az 1. válaszolónak üzenném, hogy ne vegye bántásnak, de ha tényleg csak 2-3 naponta fürdenek a férjével, akkor még jó, hogy legalább nem tömegközlekednek...
2013. márc. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!