Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem kakil magától?

Miért nem kakil magától?

Figyelt kérdés
Két és fél hónapos kisfiam már három hete nem kakil magától. Nyom, nyüglődik, de nem sikerül neki, majd egy hétig semmi aztán csak a kúppal jön össze a kaki. Tornáztatom, masszírozom, utolsó előtti megoldásnak még lázmérőt is próbálom. Kamilla, édeskömény teán is túl vagyunk,nem segített. Valakinek valami ötlet?
2013. márc. 23. 08:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem írni, hogy anyatejesek vagyunk.
2013. márc. 23. 08:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Először is az rengeteg idő,még 1 hét is.Vidd el orvoshoz ő ír fel olyan cseppet amit a 3.napon este adsz neki reggelre van kaki.Ne félj az orvos barát nem ellenség!!Nekünk a Lactív Baby-t kell szednie 2*1,5 ml-er,ez rendben tartja a pocakot,nincs hasfájás és kétnaponta kakil.
2013. márc. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Jégtánc ***** válasza:
Te hogy étkezel? Egyél több rostosat,gyümölcsöt,igyál sok folyadékot.
2013. márc. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Orvosnál már voltunk amikor az 5. napon már kúpot adtam neki. Azt mondta nem kell aggódni mert anyatejes babánál az sem baj, ha jó egy hétig nincs de nekem azért ez furcsa. Pont egy hete voltunk nála és most adtam neki a kúpot mert erőlködött a drágám de nem jött neki semmi. Megkérdezem tőle a cseppeket köszönöm. Inni nem tudok 3 litereket , olyan másfél megy le egy nap. Ez korábban nem volt gond akkor kakilt gyakrabban és magától, olyan egy hónapja csinálja ezt. De megpróbálok akkor többet is inni. További szép napot nektek. A zöld kezek mentek:-)
2013. márc. 23. 09:49
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es válaszolótól szeretném megkérdezni, hogy a Lactiv baby-t mennyi ideig kell szednie,folyamatosan?
2013. márc. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Lactív Baby-t azóta szedi amióta hazahoztam a kórházból,folyamatosan.A Lactív gyártásával leálltak,helyette a Lacto Protect Baby van ez por állagú,amit bekeverek 7ml vízzel és ugyan úgy 2*1,5 ml kap belőle.Hatása nagyon jó,több van benne és olcsóbb.Egészen addig adni fogom neki,amíg megtanul ülni.Nincs hafájás és teljesen rendben tartja a székletet.8 hetes koráig szopott,aztán stagnált a gyarapodása így tápszeres pótlást kapott,végül vált teljesen tápszeressé,gond sose volt a pocakkal.
2013. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, hogy válaszoltál. Én babám 9 hós és még mindig pocakfájós, ezért kérdeztem, de akkor ezek szerint a probiotikumot lehet adni hosszú távon is. Mert amikor néha szed belőle 1-1 hétig, akkor látványosan jobban van.
2013. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!