Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szállítottátok már a babátokat...

Szállítottátok már a babátokata mózeskosárban, ha autóval mentetek?

Figyelt kérdés
Nem beköthető mózesünk van,viszont úgy gondoltam hátra ülnék vele az autóban. Mennyi büntetést kaphatunk?

2013. márc. 23. 09:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
14%

Én már igen, szállitottam mozeskosárba autoval .Igaz olyankor lentvoltunk sétélni ,és kitaláltuk ,hogy menjunk el uzletbe venni valamit...szoval nemhosszu utra.

Rendor nemállitott meg minket egyszer sem.

De érdemes autosulest beszerezni ám,foleg ha van autotok és gyakrabban fogtok utazni :)

2013. márc. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%
8as! Mégis minek éreznéd magad, ha nem szar embernek, ha a gyerekednek baja esik, mert te felelőtlen voltál? Ez nem egy HIBA ez a gyermeked testi épségének, életének a veszélyeztetése! Nem véletlenül csücsülnél utána a börtönben gondatlanságból elkövetett emberölésért. Miért ne kötném be minden alkalommal a hordozót? Ennyire lusta vagy, vagy mi? Fontosabb a te kényelmed, mint a gyermeked élete? Undorító, igen, mind szar ember, aki ennyit nem képes megtenni.
2013. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%

Első vagyok

Én is mindig bekötöttem. Mi addig nem indulunk el, amíg mindenki be nem köti magát.

Érdekes a 11éves fiam szó nélkül köti magát és a 2 éves lányom is mutatja az övet

Szoktatás kérdése

2013. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen, én is bekötöm,de a kérdező csak egy kérdést tett fel..
2013. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%
Nem minden ember ugyan úgy gondolkodik és ezért nem kell le undorítózni és szar emberezni!Az a szar ember,aki így beszél idegenekről,akiket nem ismer!
2013. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Kedves válaszadók!


Köszönöm annak az embernek, aki védelmembe kelt. Valóban csak egy kérdést tettem fel, nem felelőtlen anyuka vagyok, csupán tapasztalatlan első gyerekes. Van itthon autósülésünk, mert tisztában vagyunk azzal, mik az előírások, és hogy ebben kell szállítani, mert büntetik. El akartuk vinni a mamámékhoz a mózeskosarat,meg a kutyát is az ő kis házikójában és csupán ezért érdekelt az egész..Gondoltam a kutyát előre teszem az anyósülésre a puhafalu házikójában, én meg hátraülök és akkor ott marad hely a mózesnek. Ha jól tudom létezik beköthető mózeskosár is. Nem tudtam, miben különbözik a beköthető mózes attól, azonkívül, hogy az rögzíthető. De ha normálisan leírjátok az is elég lett volna, hozzáteszem, nem mózesben vittük el, hanem látván a válaszokat átgondoltuk, hogy ezt így nem kéne. Betettük a csomagtartóba a mózest, gyerek autósülésben utazott, mellette a kutyánk egy kis lezárható házikóban. Ehhez képest úgy írtátok le az egészet, mintha én már elindultam volna így a gyerekkel...Hát köszönöm szépen!

2013. márc. 24. 08:13
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem támadni akart téged, hanem nyomatékosítani a dolog fontosságát. Mert ha csak simán azt írják, hogy szerintem ne csináld, mert talán baj lesz, akkor valószínűleg nyugodt szívvel elviszed simán mózeskosárban, mondván úgysem történik semmi. Senki nem bántó szándékkal írt, ez biztos, csak jót akart a gyermekednek.
2013. márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Itt az egyik keselyű.

Megérte, mert nem úgy vitted a babót, ahogy tervezted.

Jó babázást kívánok és balesetmentes közlekedést!

2013. márc. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!