Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet a mózeskosárban légzésfi...

Lehet a mózeskosárban légzésfigyelőt használni?

Figyelt kérdés
Merev oldalú kosárról van szó.Egy kis ideig csak abban tudjuk altatni az újszülött babánkat és megnyugtatna ha használnám a légzésfigyelőt!Ha lehet,hogy használnátok?Köszönöm a válaszokat!Holnapra vagyok kiírva:)
2009. dec. 5. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem belefér:)és akkor lehet:)
2009. dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet, mert a légzésfigyelő felett és alatt merev felületnek (ágyrács és matrac között) kell lennie, szerintem ezt a mózeskosárban nem lehet megoldani, milyen típusú légzésfigyelőd van? érdeklődd majd meg a boltban ahol vetted, v. a gyártónál esetleg a kórházban :)
2009. dec. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hordozható légzésfigyelőt (snuza halo, vagy respisense) tudod használni a mózesben is, a másik (hagyományos lapos) fajtát nem.
2009. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!