Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 8-12 hó közti babája...

Akinek 8-12 hó közti babája nagyon jó alvó, hány órát alszik napközben és éjjel?

Figyelt kérdés
Kislányom lassan 11hós, de többet alszik mint 1,5-2 hónapja! napközben 3x alszik, de tegnap pl. 4x! a kedve és étvágya jó, hízik szépen csupán hamarabb álmosodik el, kb 2,-2,5óra ébrenlét után! Bár jönnek a fogai és egész nap álldogál, mászik, de picit aggódom, hogy rendjén van-e így???
2013. márc. 23. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, az én lànyom mindig is jo alvo volt-reméljuk igy is marad :)

7és fél honapos, szinte mindennap ugyanabba az idopontba alszik el, 19.45,max 20orakor alszik, éjjeli felkelések nincsenek, àltalàban reggel 7.30-8korul szokott kelni. napkozbe 2szer v 3szor alszik,attol fuggoen,h mi a program5itthon vagyunk,v megyunk vhova) illetve attol is fugg,h mikor ébredt fel. én is 2-2,5ora ébrenlét utàn lerakom aludni,mert kulonben nagyon nyugos

2013. márc. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kisfiam 10 hó-s napi 3-4szer alszik, este leteszem 8-kor és reggel 7.30-8ig alszik. Éjjel egyszer még felkel szopizni. De utána alszik reggelig. Amikor nem alszik, akkor mászik feláll lepeget a bútorok mellett, játszunk.
2013. márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!