Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszat csináltam? Ugye nem...

Rosszat csináltam? Ugye nem lesz baj?

Figyelt kérdés
3-hó babámnak adtam egy kis öszibarackot turmixolva!Védőnöm ajánlotta!
2009. szept. 17. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, ha ő mondta.
2009. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Én is adtam már ennyi idősen és nem lett semmi baja. Ha izlik neki had egye.
2009. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja,és tápszert eszik!
2009. szept. 17. 14:54
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez milyen már? Ha a védőnő mondta, akkor nem lezs baj? Ha magamtól adom neki, akkor baj lesz??? ÁÁÁÁ

Kicsi még ehhez, add csak a tápszert neki továbbra is. Baja nem lesz ennyitől, de fejletlen a gyomra, mindene ehhez. Minek siettetni?

2009. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

A tápszeres babáknál 3 hónapos korban kezdik a hozzátáplálást, szóval nem csináltál semmi rosszat.

Ízlett neki? :-)

2009. szept. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na, ezt honnan szedted, hogy 3 hónaposan kezdik a hozzátáplálást? 6 hónaos korig anyatej, ha nincs, akkor tápszer. Tápszereseknél esetleg előbb el lehet kezdeni a hozzátáplálást (5 hónaposan, esetleg 4, de az már húzós!). De semmiképp se 3...

De ha mutatsz ilyen ajánlást valahol....

2009. szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
ÁÁÁÁ,nem hiszem. Én 2,5 hónaposan már adtam neki almát,semmi baja nem volt. Azóta már variálom banán ,őszi,alma és ezt egybe leturmixolom és ezt adok neki egy kicsit délután uzsira csak,egyébként anyatjes.
2009. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom tápszeres volt, de elmúlt már 5 hónapos, amikor elkezdtük a kóstoltatást. Viszont nem hiszem, hogy baja lenne, akár szabad elkezdeni ilyenkor, akár nem. Az én anyukám 2 hónapig tudott szoptatni, és akkor (orvosi ajánlásra) elkezdte a hozzátáplálást (akkor még nem voltak ilyen jó tápszerek, ami volt, azt kaptam, plusz a zöldségek és gyümölcsök). Mégis felnőttem én is, a tesóm is, allergia és különösebb betegeskedés nélkül (és a korosztályomban többen is felnőttek így). Ezzel nem azt akarom mondani, hogy kezdje el mindenki minél hamarabb (amint a fentiekből látszik, én sem kezdtem el hamarabb a mostani trendben megengedettnél), hanem azt, hogy egy kicsit túl van lihegve ez a dolog szerintem. És most lehet lepontozni:)
2009. szept. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!