Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha hozzátápláláskor barackot...

Ha hozzátápláláskor barackot akarok adni a babának mirelitet v befőttet adjak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 14:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ne befőttet! cukor miatt, inkább mirelitet.
2013. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

Egyébként imádom, hogy szidjátok a "szupi anyákat". Mért olyan nehéz elképzelni, hogy TÉNYLEG van, aki egészsége kajákat ad, cukor nélkül stb?!?!?! Azt nem mondom, hogy hiperszuper bio cuccokat veszek, de nem adok még most sem (csak egyszer hetente) csokit és hasonlókat (ide tartozik a cukrozott befőtt is), pedig másfél éves. 10 hónapos koráig egyáltalán nem kapott cukrozott c@rokat (teát sem, semmi ilyesmit).

Szóval nem értem. Cukor nélkül simán meg lehet lenni. Ezer más dolog van, ami finomabb, és egészségesebb. Szóval mért baj, ha valaki többé kevésbé tudatosa táplál?? És mért kell erre azt mondani, hogy a "szuperanyu". Nem. Van hibám, amit bármikor felvállalok, tisztában vagyok vele (nálam pl, a férjem mosogat, és hasonlók, hiába dolgozik, én nem csinálok meg jó pár házimunkát), de attól még erre figyelhetek nagyon

2013. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

kedves 10-es!

Bizony, mindenki szupi anya szeretne lenni, hisz ki az aki arra törekszik, hogy szar anya legyen?!remélem nem sokan vannak ilyenek.

És én bizony nem adok a gyerekemnek cukros barackot, mikor adhatom neki a nem cukrosat is, ami szintén nagyon finom.Megmondom őszintén magam is jobb szeretem a sima egyszerű barackot, a tuningolt verziót meg nem kedvelem.És mindezt nem szuperanyaságból...

2013. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%
Igen én megrögzötten figyelek, hoyg ne kapjon cukrot, konrétan nem is tartunk othon cukor. Gyümijoghurtot én csinálok neki naturjoghurtból pl. Semmilyen hozzáadott cukor dolgot nem kap, nem szeretném, hogy beteg legyen.
2013. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Gyönyörűséges ***** válasza:

mirelit azert is jo mert nincs benne tartositoszer.

nyaron 10 kg barackot fagyasztottam, azt eszi a babam.

elore is kell gondolni.

a nyari kerti szilvat is most eszi :)

ha nem lenne mindenkepp mirelitet vennek a legjobb gyartotol.

2013. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez a hozzátáplálás téma mindig vitákat generál. Egyik oldalon az egészségesen tápláló anyák, másik oldalon azok, akik letojják ezeket az elveket, úgy gondolják ártani biztos nem árt, és kizárt h bárki így csinálja. Mert hát lehetetlen?! egészséges kajákat adni.
2013. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!