Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok külön szobában alszik,...

Babátok külön szobában alszik, vagy veletek egy szobában, esetleg egy ágyban?

Figyelt kérdés
Mi úgy gondoljuk, hogy néhány hónapos koráig velünk fel aludni. ( még csak készülőben a a kisbabánk, de már gondolkodunk a dolgokon.)
2013. márc. 24. 17:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

Külön szobában alszik a fiam,kb.8 hós korától(most 16 hós.)

Addig velünk aludt egy szobában,de a saját ágyában.

Ha beteg,fáj valamije vagy nagyon nyűgös akkor én is a szobájában alszok vele.

2013. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapos koráig velünk aludt egy szobában de a saját ágyában,akkor mi költöztünk ki tőle mert így nem kellett új helyet megszoknia és simán ment,azóta sokkal nyugodtabban alszik,ha beteg akkor én benn alszom nála.Egyébként ő is anyatejes volt 9 hónapos koráig,de mi úgy gondoljuk hogy nem szoktatjuk olyan dologra amiről pár hónap múlva le kell szoktatni vagy elvenni tőle.Most 14 hónapos kiegyensúlyozott és vidám kisfiú akivel imádjuk egymást.
2013. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
25%
Egy szobában alszunk, és egy ágyban. Nincs annál jobb, amikor ott szuszog melletted. Minden rezdülésére fel tudok ébredni, és néha elég egy simi, egy puszi és már alszik is tovább. Szoptatáshoz sem kell felkelnem, és nekem is pihentetőbb így. 5 hós. Nagyobb fiam is ezt igényelte, és soha semmilyen gondja nem volt, míg a társai szüleitől sokszor hallom, hogy bepisilnek stb... félnek szegénykék. És magától szokott át a szobájába. Szerintem teljesen jól van úgy, ahogy azt a gyerek és az anyuka érzi! Most mi mindannyian a nappaliban alszunk mióta a picur megszületett, mert így jó nekünk! Pedig mindenkinek van hálószobája. De mi van azokkal, akiknek nincs? Megmondom, semmi! Nem ezen agyalnak valószínű.
2013. márc. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
32%

Az első pillanattól ahogy a kórházból haza értünk KÜLÖN szobába alszik.

Egyrészt: kell ,hogy hozzászokjon az a sajátja, másrészt a Férjem dolgozik, kell neki h kipihenje magát és ne keljen fel minden etetésre, nyüsszögésre stb.

Másrészt nagyon, nagyon csúnyán rá lehet erre szoktatni a gyerekeket. A családomban van egy gyerek 8 éves a mai napig megy hajnalban a szülei közé az ágyba. Hát köszi.....

Ha beteg lesz az más. De Én elvből külön altatom.

2013. márc. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
18%

13-as, teljesen igazad van.Nincs is ennél jobb :)

Utolsó: az én férjem vezető beosztásban dolgozik, de nem is mindig ébred fel, ha valami gond van, fogzás, ugyanúgy vigasztalja...szerintem nem kell ennél több. Mindeni másképp csinálja, ma már megdőlt a 60-as, 70-es évek nevelési koncepciója: meg is lehet nézni a nagy önállóságra nevelt (sírni hagyott stb) gyerekek társas kapcsolatait....

2013. márc. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
70%

utolsó!


Ki mondta h sírni hagyom???? Soha nem hagytam sírni 2 percet sem !


Egyszerűen csak annyit írtam, hogy a Férjemet hagyom ALUDNI éjjel, elvégre Ő dolgozik, Én itthon vagyok.

És a beosztás tök mindegy, de kössz hogy megosztottad velem :D Az Én férjem is vezető beosztású , és nem a vonaton :D

2013. márc. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
6-os mièrt lett lepontozva?
2013. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!