Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S.!? 2 hónapos babám...

S. O. S.!? 2 hónapos babám nagyon rossz evő. Anyatejes és nem eszik rendesen. Úgy kell betuszkolni 3-4 óránként a szájába a cicit és alig szopizik. Már a tejem is veszélyben!

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mibol gondolod hogy rossz evo/Nem gyarapszik?Ha veszelyben a tejed fejjel rendszeresen,ha nem eszik eleget akkor a gyerekorvos biztos tesz valamit hogy jo legyen.
2009. szept. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem agyon van etetve, és már elege van?

Várd meg, míg olyan éhes lesz, hogy követeli. Előbb ne adj! Ha kihagy egy szopást, hát kihagy. Ne szoptasd, csak ha már megéhezett! Nem fog az anyja mellén éhen halni, ne félj!

Fejj! Add le a tejet!

2009. szept. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha éhes akkor úgyis sírni fog, ne erőltesd.
2009. szept. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3,5 hónapos a lányom.

Valamivel két hónapos kora után nálunk is ez volt a gond, 3 óránként etettem - volna. Addig ez jó volt.

Aztán elkezdett nagyon keveseket enni, aztán hirtelen újra megéhezni.

A megoldás az volt, hogy pár nap alatt kitoltam az időt 4 órára és helyreállt a rend. Próbáld meg kivárni mindig a 4 órát, hátha akkor rendesen fog enni.


Aztán ha elmúlik 3 hónapos, lehet, hogy kezdheted elölről, mert akkor meg 5 perc alatt eltelik és mindenfelé nézelődik majd evés helyett, Nálunk most ez megy. Nem megijeszteni akarlak, csak felkészíteni, hogy ilyen is lehet.

Ha kimarad egy evés, akkor nagy baj nem lesz a tejednek, de ha az megnyugtat, fejd és fagyaszd le.

Sok sikert.

2009. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudok értelmes mennyiséget fejni.Most pár napja úgy nézett ki,h helyreáll a tejem.mert nagyon kevés volt.Már átázott a melltertó betétem,aminek nagyon örűltem.

Aztán most megint alig birok pár cseppet préselni mert nem szívja így nem termelődik.



Azért tuszkolom a szájába,mert ha ő jelezne,akár 5 óra is eltelne.

Elvan ő nem követel.Aztán alig szív valamit.

Evés közbe izeg-mozog,mondenfele bámészkodik és gagyorászik.


Most este is -4 kor evett utoljára,3/4 7 kor probáltam neki adni,mert álmos volt és ha elalszik akkor fene tudja mikor kel fel.

Szóval próbáltam adni neki és 10!!!!!!! grammot evett .


Teljesen kivagyok.Csak sírni van kedvem!

2009. szept. 18. 18:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok La Leche Liga párti, de szerintem kérj szoptatási tanácsot, hátha van rá valami nagyon egyszerű trükk. Amúgy pedig a gyerekorvossal beszélném meg, mert éhen nem halhat a gyerek, 10 ml az semmi :(
2009. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!