Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Feszültség levezetésére...

Feszültség levezetésére tippek, tanácsok?

Figyelt kérdés
5 hónapos babám nagyon nyűgös, szerintem jön a foga. Próbálok nyugodt maradni, hogy segíthessek neki, de néha nagyon nehéz, hogy 10 percet nem tudok nyugodtan ülni. Egyre feszültebbnek és idegesebbnek érzem magam, van valakinek bevált módszere a feszültség oldására? (Az nem segített, hogy átmentem a másik szobába sikítani egy nagyot, plusz nem tudom mit gondolnak a szomszédok miért üvöltök, mint egy állat egy kisbaba mellett:D)
2013. márc. 29. 10:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem az jött be, hogy napi fél órára a férjemre/mamára hagytam. És nyugodtan bevásároltam, vagy csak sétáltam egyet. Addig elintéztem a dolgaimat, nem idegeskedtem. Jaaa, és minden este kiharcolom magamnak a kádban áztatós 20percemet :)
2013. márc. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

szerinem a kicsidnek kellene levezetnie a feszültéség, és nem lenne annyira nyügös,

rugós hintátok, bébikompod nincs? vagy hinta?

2013. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
amúgy magne b6, segítség kérés(nagyszülői, orvosi)
2013. márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A társaság az mindig segít! Ha nem egyedül vagy vele, elmentek sétálni, akár bevásárolni együtt, nekem az mindig használ mert nem a fogával van elfoglalva, hanem a környezetével. Én is a Magne B6ot javaslom, és azt hogy tudd, ha te feszült vagy, a babád is az. (Halkan megjegyzem hogy nálam az esti együttlét az urammal is segít. :))
2013. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%

:))) Én is legszívesebben üvöltenék, de olyan pletykás vénasszonyok a szomszédaink, hogy emiatt nem merek teljes erőből üvölteni, pedig annyira jól esne néha!!!


Egyedül nevelem a 4 hónapos lányom, egész héten rám se nyitja az ajtót senki, csak hétvégente megyek át a szüleimhez, akkor van egy pár babamentes percem, néha órám.


Sokszor a párnába csapok tiszta erőmből, az is szuper mikor kendőbe kötve sétálok vele és közben fülessel a mobilomon teljes hangerővel zenét hallgatok. Ilyenkor kicsit olyan, mintha megszűnne a gyerek, nem létezne arra a kis időre.

Sajnos viszont van olyan, mikor nem tudok magamon uralkodni és a lányomra üvöltök, vagy durván felkapom, hogy mi a k*rva eget üvölt már megint.

Pedig mindenki szerint álombaba, nem hajfájós, mosolygós, csak hát az anyukája amiért egyedül maradt kissé megzizzent és az idegeim nincsenek a toppon :((

Nem is rossz ötlet, lehet, hogy nekem is újra szedni kellene a magnéziumot.

2013. márc. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
...természetesen hasfájásra gondoltam, nem hajfájásra... :))
2013. márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó: Ne vedd sértésnek, de szerintem neked már nem feszültség levezetés kéne, hanem egy szakember, aki segít feldolgozni a lelki bajaidat. :(
2013. márc. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
De bírom mikor itt mindenki mindent jobban tud a másiktól és osztogatja kéretlen tanácsokat!!!
2013. márc. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Én is kettesben vagyok a gyerekkel minden nap, már számoltam a perceket hogy 6 hónapos legyen, van Bp-en egy tornaterem ahol 6 hónapos kortól van gyerekmegőrző (Fitnessfactory). Oda jártam, igaz hogy 2,5 óra csak az utazás, de megéri. Ha Bp környékén laksz, ezt nagyon ajánlom!
2013. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

neked magne b6,citromfűtea

babának chamomilla vulgaris 15 ch

2013. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!