Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák őszintén, megnézitek...

Anyukák őszintén, megnézitek az utcán azokat, akiknek drágább, illetve "olcsó" babakocsijuk van?

Figyelt kérdés
Mi tartozik a drága és az olcsókategóriába?Olcsó 15-40 ezer,drágább 80ezer ft fölött??Tényleg,számít egyáltalán,kinek milyen márkájú kocsija van?Nagyon érdekel,várom a válaszokat.=).Csupán közvélemény szerenék kutatni,nem civakodni.3 hós baba anyuja
2013. márc. 29. 15:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem is nagyon értek hozzá. Én inkább a színét nézem, ami vidám az tetszik, a sötét komor színek nem tetszenek.
2013. márc. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nézem meg ilyen szemmel, márcsak azért sem mert nem tudom megállapítani egy babakocsiról, hogy mennyibe kerül. Esetleg akkor nézném meg, ha tetszene.


(A miénk úgy gondolom drága volt, valószínűleg a többség nem vesz ilyen drága babakocsit, bár ezt csak itt szűrtem le, soha senkivel nem beszéltem még arról, hogy mennyibe került a babakocsija.)

2013. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


volt itt nem rég egy ilyen kérdés , érdemes elolvasni főleg a vége felé durva

2013. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg is nézem, akkor azért nézem meg mert mondjuk tetszik, de nem azért mert drága vagy olcsó. Volt olcsó kocsim is, és drágább is, amit muszájból kellett vennem, mert kis korkülönbség miatt olyan tesókocsit kerestem, amit később 1 ülésesként is tudtam használni, eleinte a nagyot is betudtam ültetni, így nem kellett 2 kocsit vennem. Bocsi eltértem a témától. Nekem nem számít, kinek milyen értékű kocsija van.
2013. márc. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
55%

Mivel szültem 2010-ben és 2011-ben is, ez nekem már "szakmai ártalom":) Tetszik, vagy nem tetszik, ennyi, különösebb ügyet nem szoktam belőle csinálni. Volt hogy egy 100 ezresnek gondolt kocsi nem tetszett, de egy olcsóbb igen és fordítva is. Persze minden előítélet nélkül. Csupán mivel nekem is van 2 kisgyerekem, szinte már alap, hogy megnézek egy babakocsit. Még a bababoltok kirakatát is megnézem és szoktam nosztalgiázni, milyen jó volt mikor nekem is kellett még ez, meg ez:)

Egyszer volt, amin kiakadtam. Tanácsadásra mentem, hoztak egy pici babát is, kb. 1 hónapos lehetett. Szakadt az eső, az én 6 hónapos babámon volt még lábzsák is, esővédő rögzítve a kocsi vázához. Október volt és a szél is fújt!

Szegény 1 hónapos baba egy szimpla sportkocsiban volt ledöntve, nem volt rajta se karfa, se tálca,se lábzsák, egy sima pléddel volt betakarva és volt rajta egy esővédő, amit össze-vissza fújt a szél. Mikor elmentünk egymás mellett babakocsival, láttam a fiatal anyukán (kb. 20 éves lehetett), hogy szégyelli magát. Úgy megsajnáltam szgényeket. Mikor jött hozzám a védőnő, megkérdeztem, nem-e tudnak neki valahogy segíteni, mert szegény gyerek télen így nem lehet a babakocsiban. Ez volt az egyetlen, mikor ítélkeztem, kinek, milyen babakocsija van.

2013. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
71%
Elnézést off leszek, de nagyon fontos nekem! 4 es melyik az a babakocsi ami egyesként is meg tesóként is használható? (ugyanilyen gondom van mint amit írtál).
2013. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
77%

hűű

nekem fektethetős sport kocsim volt elejétől fogva -- közlekedni fel-le emelni a buszra ez volt jó, praktikus (23 000.- volt és 1,5 évet használtuk most már szépen sétál velem a gyerekőc)


szépek a nagy batárok, könnyűek, ezerféle összerakása van, no meg bizony nagyon drágák :-)

de ezeket nem pakolják fel a metróra/villamosra/buszra vagy ha igen akkor kétszemélyes menettel


ezek arra jók h sétálj velük a parkba és villogjál vele mert h ez egy újabb dili lett - gyerek lesz? akkor mindenből a legdrágább kell neki! közben meg a gyerek elveszik a sok csilivili cucc között....


néha megnézem mikor pl szép a színe/mintája vagy mikor apuka-anyuka küszködik a felszállással és sajnálkozom h mennyivel jobban járt volna egy kisebb kocsival :-)

de spec nem érdekel mennyibe kerül és mennyire "praktikus" a 4 funkciós 100-200 000.- babakocsi ha tanfolyam kell az összerakásához :-D

vagy akkor ha egy érdekes formájút látok (jesszus ez hogy marad egyenesben???)


lehet én vagyok a hülye de én inkább másra költöm azt a pénzt amit a ilyen babacuccokon megspórolok :-) (pl játék (lehetőleg értelmes nem az éppen divat diktálta kütyük) ruha cipő programok színház babamama torna stb...)

persze sokan lesajnáltak h "nem tellett neki erre sem..." de kit érdekel ha nekem nem gond elmenni a város másik végébe egy jó kis programra babakocsival :-)


szal összegezve nem az ára/értéke miatt nézem meg ha megnézem ....

2013. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Fura,de eddig egyik babakocsit sem néztem meg soha.valahogy nem érdekel ez a dolog.Nem is tudnám megmondani melyik az olcsóbb vagy drágább kategória.A benne ülő babát sokkal inkább megnézem.de engem az sem érdekel különösebben,hogy kinek milyen a mobilja,vagy az autója stb.
2013. márc. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ez is tök igaz hogy sokszor akinek nagyon jól megy és meg se kottyanna egy több százezres legújabb babakocsi az nem veszi meg aki meg közepesen él vagy akár rosszabbul az meg megveszi mert ezzel akar "mutatni" kifelé.

Van egy nagyon kedves barátnőm, magasan átlagon felül keresnek a férjével több ingatlanjuk autóik stb. vannak, de a babakocsijukat még az első gyereknek (6 éves most) vették akkor sem volt a legdrágább márka ( egy chicco szett) és még a legkisebbnek is most azt használják. Ruháikat is egymásra öröklik sorban meg nem mondanád hogy az egész bababoltot megvehetné kb. ha bemenne.

2013. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

7-es vok


4esnek - nem tudod milyen anyagi helyzetben volt szegény, lehet azt a kocsit is kölcsönbe kapta ....


am nincs gond a sportkocsival 3 gyerekem nőt fel benne (no nem egyben :-)

lehet bele kapni finom meleg bundazsákot és esővédőt is

nekem báránybőrből vart volt belül, kívül padig vízálló anyaggal borítva :-)

2013. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!