Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák őszintén, megnézitek...

Anyukák őszintén, megnézitek az utcán azokat, akiknek drágább, illetve "olcsó" babakocsijuk van?

Figyelt kérdés
Mi tartozik a drága és az olcsókategóriába?Olcsó 15-40 ezer,drágább 80ezer ft fölött??Tényleg,számít egyáltalán,kinek milyen márkájú kocsija van?Nagyon érdekel,várom a válaszokat.=).Csupán közvélemény szerenék kutatni,nem civakodni.3 hós baba anyuja
2013. márc. 29. 15:53
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
43%

16-os!Hát képzeld az én kisfiam egy 80 ezer ft-os gagyi szar kocsiban dekkol "szegénykém". Akkor mi már biztos nem tudjuk felnevelni tisztességesen igaz?Végül is mi csak egy 280nm-es családi házban élünk,és már a kisfiam nevén van egy 3 szobás lakás.

Te tiszta hülye vagy amiért a kocsi típusából vonod le a következtetést,hogy kinek kellene gyerek,kinek nem.Ha így állnának hozzá az emberek akiknek van némi eszük,akkor kihalna az emberiség.Jézusom nevetséges vagy.

2013. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Utolsó! Tőled meg senki nem kérte, hogy dicsekedj! Nem az volt a kérdés, hogy milyen házban éltek! Amúgy nem attól lesz valakinek boldog gyerekkora, mert milliók veszik körül és, mert akkora a lakás, hogy nem talál vissza a gyerek a szobájába, hanem a szeretettől! De sajnos ezt a szót sokan nem ismerik, csak a pénzt!!!! Lepontozás=szeretethiány!!!!
2013. márc. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Ez a duma h mrgtehetnem h x szazezres babakocsit vegyek de nem teszem mert ertelmesebb dologra koltom....baromsag.!!!!Mert aki meg vesz egy 350 ezres babakocsit annak van penze minden egyeb mas baromsagra is fuggetlenul a babakocsi aratol.

Szerinte szomoru h manapsag olyan vilagot elunk h az szamit h kinek van tobb jobb szebb nagyobb stb...h szulesnel mennyit adsz a dokinak vagy a szulesznonek hogy privatvszobat fizetsz a gyerekagyas idoben vagy 6 agyasban vagy....ez mind nem szamit...mert lehet valaki szegeny vagy gazdag nem szamit...mivel mindenki aki edesanya lehet mar magaenak tudhatja a volilag legcsodalatosabb feladatat...felnevelni egy kicsi emberket..tokmindegy h milyen babakocsiban...mindannyian gazdagok vagyunk en ezt igy gondolom!!

2013. márc. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem baromság, mert megvehetném, de mivel nem vagyunk kőgazdagok, ezért másról kéne lemondanom, amit sokkal fontosabbnak tartok. Erről ennyit, nekem nem ér meg semmilyen babakocsi 300 ezret.
2013. márc. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki megteheti és mégsem ad ki feleslegesen, csak a státuszszimbólum kedvéért több százezret, szerintem pont hogy a felelős gondolkodást mutatja. Nem az lebeg szem előtt,hogy essenek mások hasra, hogy hű de nagyvalaki ez, ha ilyen babakocsit tol, hanem hogy nekem megfeleljen. Hány olyan embert ismerek,aki kifelé mutatja, hogy de jól megy,ilyen telefon,olyan márkás kabát, aztán a valóságban nem tud semmit felmutatni. Felszínesség csak ez alapján ítélni.
2013. márc. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Egyik gyerekem sem mondta hogy mien rossz hogy csak 30000-40000ft kocsiba utazhatott.
2013. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!