Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák őszintén, megnézitek...

Anyukák őszintén, megnézitek az utcán azokat, akiknek drágább, illetve "olcsó" babakocsijuk van?

Figyelt kérdés
Mi tartozik a drága és az olcsókategóriába?Olcsó 15-40 ezer,drágább 80ezer ft fölött??Tényleg,számít egyáltalán,kinek milyen márkájú kocsija van?Nagyon érdekel,várom a válaszokat.=).Csupán közvélemény szerenék kutatni,nem civakodni.3 hós baba anyuja
2013. márc. 29. 15:53
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
En szoktam figyelgetni a setalo utcan h milyen babakocsikat tolnak a mai anyukak, foleg h milyen a formaja a kocsinam es persze a szine is....szerintem tobbseguk kozepkategorias babakocsit hasznal.az en picim most lesz 4 honapos nekunk stokke babakocsink van...sokan megneznek minket volt h hallottam h beszeltek is rola a jarokelok de szerintem elsosorban a formaja miatt vonza a tekinteteket....az arat nem irom ki aki ismeri a markat tudja mennyibe kerul :)
2013. márc. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

Nem.


Azt néztem még pocakos koromban, hogy melyik tetszik nekem, melyik tűnik praktikusnak, melyikkel egyszerű közlekedni - persze ezeket nem feltétlenül lehet megállapítani ránézésre.

Az árát akkor sem tudnám megmondani, ha muszáj lenne :-) Ráadásul ha drágának tűnik is, nem biztos hogy újonnan vették, lehet hogy használtan kapták.

2013. márc. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

nálunk is a autós ülés/hordozó bundazsák öröklődik :-)

a babakocsi nem -- érdekes de abból mindegyiknek ujjat kellet venni no nem mintha bármi baja lett volna a kocsinak csak lábakelt a kölcsön adott kocsinak :-)

2013. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
55%
Nekünk kocsink sem lesz, ha sétálunk rajtam lesz, ha már jár, akkor meg a saját lábán. Engem nem érdekel mások babakocsija, annak márkája meg pláne nem.
2013. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Nekünk régi babakocsink van. Amikor vettük még nagyon drága volt. Most látom az utcán, hogy "gagyinak" nézik, engem meg csórónak. Nem mindenki, de a legtöbbön látom sajnos. Nem gondolnak bele, hogy lehet, hogy régi, de valamiért még mindig kitart. :)
2013. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
14%

hát lehet megkövezni de én megnézem.

Főleg az olcsó gagyikat, értsd 100ezer alatt. vannak a nagyon gagyik ezer éve vacakok azokat nem értem, hogy ha ennyire nicsn pénz minek a gyerek, meg azoakt akik ezek a tucat gagyikat veszik, pl a lengeyel vackokat.

2013. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Még bele sem gondoltam. Lehet, hogy valaki nézi, én nem szoktam. Mindenki olyat vesz, ami neki vagy a pénztárcájának megfelel. Mi sem akartunk drágát, viszont mínőségit, amit több gyereket kibír, hóban el lehet közlekedni, terepre lehet vinni...stb. Viszont az nagyon drága. Így vateráról vettük használtan, nagyon jó állapotban, kevesebből jöttünk ki, mintha a boltban vettem volna egy noname nemolyanjó babakocsit.
2013. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Szia! Nem szoktam megnézni, hogy kinek milyen a babakocsija, mert a minékkel teljesen meg vagyok elégedve! Esprit a márkája! Nagyon szép, teljesen vízszintesig és ülő helyzetbe is állítható! Van hozzá mózeskosár, esővédő, állítható a tolókar, kivehető az ülés, kéziféke van, plusz mind a 4 kerekén is van fék. Nagy a kosár része. Nagyon könnyen tolható és könnyen is lehet vele kanyarodni. Egy baj van csak vele, de nem ez a leglényegesebb, kicsit nehéz, emiatt nem tudok vele együl buszra szállni, még alacsony padlósra sem, mert sokszor olyan messze állnak meg a buszvezetők a járdától, hogy még ott is meg kéne emelni. Amúgy ez egy nagyin drága babakocsi, de mi olcsóbban jutottunk hozzá.
2013. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Én is megtehettem volna, de nem láttam értelmét több százezer forintot kiadni babakocsira. Börzén találtam egy szép állapotút, potom pénzért, nem a legújabb 3 kerekű csodakocsi, hanem egy hagyományos, mesefigurás Pierre Cardin,de úgy aludtak benne a gyerekek, hogy öröm volt nézni,imádták. Pont ezért nem nézem a másét se, mert tudom, hogy nem feltétlen az tükrözi az anyagi helyzetüket. A telefonnal is így vagyok.
2013. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
67%
16 os 100 ezer alatt olcsó gagyi????
2013. márc. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!