Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan hozzátok újra és újra...

Hogyan hozzátok újra és újra vissza a kapcsolatotokba (párotokkal) a tüzet, a szerelmet?

Figyelt kérdés
Azért itt kérdezem, mert nekünk a gyerek születése óta egyre csak laposodik a kapcsolatunk (2 éve). Nem tudjuk kezelni a helyzetet, csak éldegélünk egymás mellett, de nekem annyira hiányzik, hogy szerelmes legyek újra, természetesen a férjembe. 30 évesen úgy gondolom, még fiatalok vagyunk, h az áletünk hátralévő részét így éljük le, pláne, h még szeretnénk gyereket. Ti hogy csináljátok? Vagy nálatok nincs ilyen probléma?
2013. márc. 30. 14:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Sajnálom, h ilyen sokan lehetnek ebben a helyzetben.

Nálunk az anyagiak nem okoznának gondot és az apró figyelmességek is meg vannak, mert rendszeresen kapok virágokat, nem is akármilyeneket, különleges orchikat. Viszont szerintem ez édes kevés ahhoz, h visszajöjjön a régi szerelem. És szerintem nem igaz, h elmúlik, meg átalakul. Illetve részben, mert újra fel tud lángolni, ha úgy alakul a dolog. Legalábbis én így működöm, 10 éve vagyunk együtt, ez alatt sokszor voltunk már hullámvölgyekben és kijöttünk, újra egymásbaszerettünk, majd elhalványult. Csak ez mostmár olyan régóta tart és babát is szeretnénk, de hogyan?!...

A szex is meg van vmilyn szinten, de ritka és szinte csak a peteérésem idejére korlátozódik. A férjem nem egy "nimfomán", a csinos nők sem érdeklik, egy halom olyan fehérneműm van régről, amit vettem, aztán mivel nem "hat" rá, fel sem vettem azóta sem. Szóval nálunk ez a testi csábítás sem igazán jön be. Elég elkeserítő, nem akarok így megöregedni, még fiatalok vagyunk!

2013. márc. 30. 15:55
 12/14 anonim ***** válasza:

A fiunk születése után nálunk semmi gond nem volt. Miután a párom elfogadta, hogy anya vagyok és egy anyával is lehet romantikázni, ment minden rendben. Volt, hogy a konyhában estünk egymásnak... A fiunkat mindenhova vittük magunkkal, nekünk ez így természetes. Az első gyerek nélküli programunk egy szülésfelkészítő volt, két évvel a születése után:-) A kicsilány most 3 hónapos, és most már vannak gondok nálunk is, de még a terhesség alatt kezdődött. Nagyon nem kívántam akkor a szexet, de a gyengédséget igen, sajnos nem kaptam eleget. Ezt igyekszem sokszor a férjem orra alá dörgölni, hogy ő is tehet a kialakult helyzetről. A második gyerek érkezését ő nem várta olyan örömmel, mint én, sokszor az élt bennem, hogy ő csak az én gyerekem. Most persze szerelmes a lányába, de nekem akkor is rosszul esett a terhesség alatt. A jelen helyzetben még az rossz, hogy a munkája miatt (mert csak alkalmanként van), sokszor itthon van, és így az idegeimre megy. Mindig itt van, de nem segít, vagy nem úgy, nem érik se őt, se engem külső ingerek. Vagy nem sok. Bármin fel tudom kapni a vizet, s csak ő van kéznél, hogy levezessem a feszültséget. De ezt ő is tudja. Hamarosan beindul a szezon, ha lesz idén tavasz végre, akkor majd többet jár el itthonról, legalább örülhetek neki, ha hazajön. Remélem fogok:-) Holnap megyünk a családjához húsvétra, a sógorasszony mindkettőnket ki szokott akasztani. Ez remélem kicsit levesz a feszültségből és majd együtt utálkozhatunk. Az ilyesmi jól összehoz:-)

Az viszont biztos, hogy szeretjük egymást, még mindig vele akarom leélni az életem és ő is velem. A tűz meg majd feltámad, idővel. Remélem. Nagyon.

2013. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezek szerint nem egyforma a libidótok a pároddal, ez a baj. Ez korábban is így volt? Hogy inkább te kívántad az együttlétet? A szerelem hevében az embernek nem tűnnek fel időnként a különbségek, a hibák.

Én sokszor ott látom a gondot, hogy az anyák elfelejtenek nőnek lenni. Az apák pedig férfinak. Nem a párom miatt kell az a fehérnemű, hanem magam miatt. Nem a párom miatt vagyok jól ápolt, jó illatú,nem miatta szőrtelenítek és öltözködöm csinosan, hanem magam miatt. És hidd el, hogy ez az érzés látszik kívülről is. Egyszerűen nő az önbizalmad, sugárzol, szexi leszel.

Azt is fontosnak tartom, hogy a párom érezze, hogy újra és újra hódítania kell. Nem vagyok a rabszolganője, nem teszek mindent a feneke alá úgy, hogy én nem várok viszont semmit. A szexualitás benne van a levegőben. Egy-egy mosoly, utalás szavakkal,összekacsintás stb.

Én hiszek abban, ha egy kapcsolat az elején jól működött, akkor vissza lehet hozni a tüzet. Erről viszont nem ártana beszélni a pároddal. Arról, hogy rosszul érzed magad miatta.

2013. márc. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igen kedves 13., pont az utolsó soraid nagyon betaláltak, mert nálunk ezek az összekacsintások, tapizások hiányoznak. sajnos régen is én voltam inkább a "huncutabb", ő az az igazi racionalista, "ez csak szex" típusú ember. Nekem viszont hiányoznak a huncutságok. Régen elviseltem, mert elő lehetett hozni belőle, de most...

Olyan, mint akinek elég, h lyuk van a s...én és néha nap van szex, egyébként meg a munkája tudja igazából lázba hozni. Most, h én itthon vagyok már elég régóta és a gyerek tölti ki mindennapjaimat vhogy jobban hiányzik.

Az érdekelne, h Ti hogy bírkóztok meg ezekkel és mit tudtok tenni érte?

Én most egy ideje nagyon bele vagyok fáradva, h "mozduljak", mert mint írtam is, ha rajta múlik, így élünk tovább.

Persze én nyílván magam miatt megteszek mindent, h jól érezzem magam a bőrömben, csak ezért várnék egy kis szeretgetést. Engem nagyon zavar, ha szőrös vagyok pl, őt egyáltalán nem. Úgy érzem, olyan nehéz vele az élet.

2013. márc. 31. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!