Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti megengeditek a babátoknak?

Ti megengeditek a babátoknak?

Figyelt kérdés
a szobába igyekeztem baba biztos terepet kialakítani. A fiókokat nem tudom bezárni(nem is akarom). Kislányom aki 1 éves szívesen kipakolja a cuccot belőle amit én nem is bánok, hadd fedezze fel a világot. De valaki a minap azt mondta hogy túl sokat engedek meg neki. De ha ezt élvezi hadd csinálja, szerintem 1évesen nem érti meg hogy nem szabad és nekem nem okoz gondot elpakolni utána. majd ha nagyobb lesz akkor visszapakolunk együtt vagy ő vissza teszi a dolgokat. ti mit gondoltok erről? nem vitát akarok kirobbantani csak érdekel ki mit enged meg.

2013. ápr. 3. 10:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
vagyis 4es..
2013. ápr. 3. 16:13
 12/13 anonim ***** válasza:
Van amelyik fiókot kinyithatja, van amelyiket nem. A konyhába semmihez nem nyúlhat, mindenhol van olyan, amihez nem kéne, kés, üvegfedő, reszelő, macskakaja, tisztítószer. A saját szobájában bármihez nyúlhat, kivéve konnektor. A hálóban csak könyvespolc van, onnan mindig ugyanazokat a könyveket pakolja csak le. A nappaliban, egy fiók kivételével, bármit kinyithat, illetve a számítógép asztal alól nem engedem kipakolni. Meg a kukákhoz nem nyúlhat. Egyébként sajnos hiába mondom, hogy nem szabad, viszem el pl. a kukáktól vagy kinevet, vagy behisztizik. Remélem lesz jobb is, 11 hónapos lesz.
2013. ápr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!!
2013. ápr. 3. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!