Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónap körüli babád mekkora?

10 hónap körüli babád mekkora?

Figyelt kérdés

Mennyivel született?Kislány vagy kisfiú?

Köszönöm:)


2013. ápr. 3. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

13.-án lesz 10 hónapos a kisfiam 9,5 kg 76cm (3420gr 54cm)


A te babád kedves kérdező? :)

2013. ápr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia.Éppen ma voltunk védőnőnél és megmérte.9,4kg és 74cm.A súlyára azt mondta,hogy kevés:(
2013. ápr. 3. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:

9,4kg-ra azt mondta hogy kevés??

Nekem a 3,8kg-mal született gyerekem egy évesen 9,2kg volt és tökéletesnek mondták a súlyát.

a másik fiam 3kg-mal született és 8070gramm volt 10hósan! Arra sem mondták, hogy kicsi!!!



Teljsen jó a babád súlya!

2013. ápr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,azt mondta,hogy éppen eléri a minimumot a táblázatban ahogy a fejkörfogata is (45cm).Én is meglepődtem rajta picit,mert abszolult nem vékony.Ő 3900grammal és 51cm-vel született.
2013. ápr. 3. 23:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,

nem értem sokszor, hogy miért mondanak iyleneket a babákra, egyébként ne is foglalkozz vele, ha szerinted jól gyarapszik, szépen fejlődik, akkor nincs semmi gond.


A kisebb fiam, aki 8070gramm volt 10hósan, ő egy évesen 8700gramm volt, és kicsit kihangsúlyozta a védőnőnk, hogy a percentilise csak 5-10-es!! De mondta, hogy végülis ez nem baj, de hogy ez azt jelenti, hogy 100ekkora gyerek közül csak 5-10gyerek kisebb, mint az enyém. De ez miért jelentene bajt?

Ő kisebb, mások meg nagyobbak- így jönnek ki az átlagok, nem?

:)

2013. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok,a védőnő az én fiamra is azt mondta picit kisebb mint kellene,a percentilis alapján,de volt már felette is.
2013. ápr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,aranyosak vagytok:)

Megnyugodtam,hogy nem én gondolom rosszul.Szerintem nem kevés a súlya és majd megnő később:)

2013. ápr. 4. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!