Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumi vagy nem cumi, ez itt a...

Cumi vagy nem cumi, ez itt a kérdés?!

Figyelt kérdés
6 hetes baba anyatejes, és szopizás után elkezd cumizni a cicin. Ha elveszem tőle, akkor próbálja a kezét a szájába tömni, de ez nem nagyon sikerül. Adjak neki cumit?Hogyan csináltátok, mikor adtatok neki cumit? Csak éjszaka, csak az ágyában? Miután elaludt kivettétek a szájából? Hason alszik a babám, nem lesz baja? Már emeli a fejét, meg átfordítja, de nem emeli nagyra. Ekkor nem fog kiesni a cumi?

2013. ápr. 4. 07:12
1 2 3
 21/21 Czinkapanna ***** válasza:
Szia nekem 3gyermekem van és mind a három cumizott cumizik a két fiaimtól 2évesen vettem el a kislányom még csak 1éves ő még cumizik én szeretem h cumizik mert megnyugszik elalszik tőle bát nekem a gyremekeim csak pár hónapig szopiztak mindenképpen kellett a cumi azt mondják ha cicizik nem kell nem tudom ezt neked kell eldönteni de akár hogy is döntesz hidd el jól döntesz tudod minden baba más mást igényel de egy biztos h neked kell kialakítani a szerint h jó legyen :))))ja és a két fiam közöttünk aludt 1évig a kislányom a kiságyban alszik születése óta ezért írtam h minden baba más a fiaimat sokat kellett dajkálni mert hasfájósak voltak a ksilányom nem átaludta szinte az éjszakát 6hetes kora óta persze vannak kivételes napok :)Uh kitartás nektek :)))))
2013. ápr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!