Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-3 hónapos babád "napirendjér...

2-3 hónapos babád "napirendjére" lennék kíváncsi! Leírod?

Figyelt kérdés

Persze egy átlag napra mert nyilván még ilyen pici babának nincs szigorú napirendje!

Az én babám 2 hónapos 1 hetes és sajna nem szopik hanem fejek neki!

Így néz ki egy átlag napunk!

fél7-7 kelés evés 100-120 ml

8-fél9 visszaalszik és alszik kb 1 órát

elnézelődik,zenét hallgatunk,énekelek neki majd 10 körül evés 100-120 ml

fél 11-11 körül elalszik és itt alszik egy nagyobbat kb 2,5-3 órát

1-fél 2 evés 120-150 ml

szintén elnézelődik,zenél hallgatunk stb

3-4 között séta,megyünk a nagyért bölcsibe közben alszik a babakocsiban 1 órácskát!

4-fél 5 evés 120-140 ml

6-fél 7 fürdés

7 vacsi 160-180 ml és alszik!

éjszaka:

éjfél körül 120-140 ml

3-4 körül 120-140 ml kaja


Azért nem mondom hogy nem örülnék már ha csak 1x enne éjszaka de ha éhes akkor nincs mit tenni meg hát persze még kicsi.


Köszönöm ha valaki leírja a babája napját!


2013. ápr. 4. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én kislányom a jövőhéten lesz 3 hónapos.

Reggel 7kor kel,szopizik aztán visszaalszik.

9-10 körül ébred,akkor megint szopi,aztán

átöltöztetem,megmosom a kis arcát.

10-12 ig játék,beszélgetés.

12-13 körül eszik,ilyenkor általában el is alszik,kb. fél órára.Aztán ébred.Játszunk beszélgetünk stb..

Majd olyan 15-16 körül eszik megint,akkor általában megint alszik fél órát.(Napközben szinte alig alszik).

Aztán ébred,játék ismét.

19 kor van fürdés,szopizik,ilyenkor elalszik 1 órára.

Majd ébred,játszik.Este 10kor alszik el végleg.

Éjjel 1-2 körül kel,szopizik,alszik vissza.

Majd hajnal 4-5 körül,eszik,alszik vissza,s végül reggel 7-8 körül kel.

Röviden ennyi! :D

2013. ápr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam 3 honapos kora ota majdnem egy az egyben ugyanazt csinalja mint a te babad! Szinte orara pontosan :). Az ejfeli etetes most kezd elmaradni, csak a hajnali van. 4 honapos.
2013. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Aztaa első még este későn,fürdés után is játszik a babád??Tényleg nem valami nagy alvó,dehát nem egyformák.

2.-ik!

és neked is a babád iéyen korán fekszik este mint az enyém??

Igazából nekem azért kellett így alakítani a napirendet mert van egy 3 éves bátyja és ha a férjem éjszakás akkor teljesen egyedül vagyok a két gyerekkel!

Tehát így néz ki:

6-kor fürdetem a kicsit majd utánna eszik,büfiztetem,altatom legkéssőbb 7-re alszik és utánna viszem a nagyot fürdeni illetve ővele még utánna vacsizunk!Tehát nekem azért kell a kicsit "letudnom" ilyen korán,hogy utáána tudjam rendezni a nagyot!

Na szóval ebből azt akarom kihozni,hogy végül is így nem várható el a babámtól,hogy csak 1x egyen éjszaka mivel nyilván ha este fél 7 fele eszik jóhogy nem bírja ki hajnalig kaja nélkül tehát ezért van az hogy már éjfélkor kel enni!De úgy gondolom ha már nagyobbacska lesz akkor tudnám egyszerre fürdetni a két gyerkőcöt és kitudnám tolni a kicsinek is az esti kajáját és akkor van rá remény,hogy csak hajnalba kelne enni!

No de nem is azért írtam,hogy ez nekem probléma csak hát így tudom mindkét gyerkőcöt maximálisan kiszolgálni!Egyszerre még most nem menne a kettő!


Köszi még1x

2013. ápr. 4. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!